کتاب کومیک

تصویر پشت صحنه Spider-Man: No Way Home به مناسبت تولد زندایا منتشر شد

تام هالند ساعاتی قبل و به مناسبت تولد زندایا تصویر پشت صحنه Spider-Man: No Way Home را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

فازهای اول تا سوم فرنچایز Marvel Cinematic Universe روی خط داستانی سنگ‌های ابدیت تمرکز داشتند. در این خط داستانی، تانوس تلاش می‌کند سنگ‌های ابدیت را بدست آورده، با استفاده از آن‌ها دستکشی مخصوص ساخته و سپس نیمی از جمعیت جهان را به صورت اتفاقی حذف کند. او معتقد بود حذف جمعیت جهان به آن‌ها کمک می‌کند تا راحت‌تر چالش‌ها و مشکلات پیش رو را پشت سر بگذارند. با شروع فاز چهارم، تمرکز MCU روی مفهوم مولتی ورس قرار گرفت. این موضوع نخستین بار در WandaVision مطرح شد و سپس در Loki مورد کندوکاو قرار گرفت. مارول حالا قصد دارد به واسطه Spider-Man: No Way Home اطلاعات بیشتری را از جهان‌های موازی در اختیار مخاطب قرار دهد.

پس از ماه‌ها گمانه‌زنی‌ها و انتظار، سونی پیکچرز سرانجام کوتاه آمد و اولین تریلر Spider-Man: No Way Home را در فضای مجازی منتشر کرد. لو رفتن هویت واقعی مرد عنکبوتی و پاپوشی که میستریو قبل از مرگش دوخته بود، پیتر پارکر را در شرایط نامساعدی قرار داده است. از یک سو، عزیزترین افرادش حالا در برابر دشمنان آسیب‌پذیر بوده و از سویی دیگر، باید ثابت کند مسئول فاجعه لندن و صد البته مرگ میستریو نیست. او که نمی‌تواند چنین فشاری را تحمل کند، به سراغ دکتر استرنج رفته و از او درخواست کمک می‌کند. استرنج برخلاف هشدار وونگ تصمیم می‌گیرد طلسمی را اجرا کند که حافظه تمام مردم زمین را پاک کرده و بدین ترتیب، دیگر کسی هویت واقعی مرد عنکبوتی را به یاد نمی‌آورد. در پی اجرای طلسم، نظم مولتی ورس بهم می‌ریزد.

تام هالند (Tom Holland) اخیرا و به مناسبت تولد زندایا (Zendaya) تصویر پشت صحنه Spider-Man: No Way Home را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است. بازیگر و خواننده آمریکایی که نقش ام جی را ایفا می‌کند، آثاری همچون سریال Euphoria و فیلم The Greatest Showman را در پرونده هنری خود داشته و امروز ۲۵ ساله می‌شود. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا