سینما

تصویر پشت صحنه Black Adam دواین جانسون را با لباس مخصوص نشان می‌دهد

دواین جانسون بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی ساعاتی قبل تصویر پشت صحنه Black Adam را در حساب اینستاگرام خود قرار داد که بلک ادم را با لباس مخصوص نشان می‌دهد.

وارنر و دی‌سی فیلمز هم اکنون روی پروژه‌های متعددی کار می‌کنند که تعدادی از آن‌ها به DC Extdend Universe تعلق دارند. یکی از فیلم‌های در دست ساخت، Black Adam است که روی یک ضدقهرمان به همین نام تمرکز دارد. او در یک برهه زمانی در شهری باستانی به کنداق زندگی می‌کرد که مهد جادو و قدرت بود اما مردمانش در رنج و عذاب بودند. شخصیت اصلی داستان در پی ملاقات با شزم و به دست آوردن قدرت‌های ابرانسانی، تصمیم گرفت مقابل حاکمان ایستاده و مردمش را نجات دهد اما شکست خورده و به اسارت درآمد؛ اسارتی که بیش از ۵ هزار سال به طول انجامید. بلک ادم طی اتفاقاتی آزادی خود را به دست آورده و فعالیت‌هایش را از سر می‌گیرد.

دواین جانسون (Dwayne Johnson) سال‌ها قبل از اینکه به شهرت و موفقیت بالایی در هالیوود دست یابد، علاقه‌مند بود نقش بلک ادم را در یک اثر سینمایی ایفا کند. تلاش‌های بی‌نتیجه او و مذاکراتش با وارنر و دی‌سی فیلمز ادامه داشت تا اینکه استودیوهای آمریکایی به آن چراغ سبز نشان دادند تا پروژه مزبور بخشی از DC Extended Universe باشد. البته فراز و نشیب‌ها بعد از این اتفاق ادامه یافت. جانسون قرار بود نقش بلک ادم را در فیلم سینمایی Shazam ایفا کند اما دست‌اندرکاران فرنچایز بنا به دلایلی ترجیح دادند او را به صورت کامل از فیلمنامه حذف کرده و به جای آن، روی فیلم اختصاصی‌اش کار کنند.

دواین جانسون چندی پیش تصویر پشت صحنه Black Adam را در اکانت اینستاگرام خود منتشر کرد. این تصویر مانند عکس‌هایی که قبلا منتشر شده بودند، در استودیو تهیه شده است. با این حال، یک تفاوت مهم بینشان وجود دارد که نمی‌توان نادیده‌اش گرفت. جانسون در تصویر جدید لباس مخصوص را پوشیده و پشت به دوربین ایستاده است. در ضمن، در اطراف جانسون می‎‌توان صحنه فیلمبرداری را مشاهده کرد که حجم بالایی از تخریب در گوشه و کنارش دیده می‌شود. با در نظر گرفتن اینکه بلک ادم یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های کمیک بوک‌های دی‌سی به شمار می‌رود، غیر از این هم انتظار نمی‌رفت. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا