بازی ویدئویی

تصویر جدیدی از Suicide Squad: Kill the Justice League منتشر شد

سفتون هیل، یکی از بنیانگذاران و اعضای کلیدی استودیوی Rocksteady به تازگی تصویر جدیدی از Suicide Squad: Kill the Justice League به اشتراک گذاشته است. همچنین جدیدترین تریلر این بازی مورد انتظار امشب در رویداد DC FanDome پخش خواهد شد.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League که نخستین بار در رویداد DC FanDome سال گذشته معرفی شد، یک عنوان تیراندازی اکشن ماجراجویی بر اساس مجموعه‌ی جوخه انتحار و همچنین دنباله‌ای برای سه‌گانه‌ی Batman Arkham، ساخته‌ی استودیوی Rocksteady است که در متروپلیس جریان دارد. هارلی کوئین، ددشات، کینگ شارک و کاپیتان بومرنگ، چهار شخصیتی هستند که در این بازی حضور دارند و برای نجات دنیا وظیفه دارند تا با ابرقهرمانان لیگ عدالت مبارزه کنند. بازیکن‌ها می‌توانند در ابتدای بازی یکی از این شخصیت‌ها را انتخاب کنند و سپس سه بازیکن دیگر کنترل دیگر شخصیت‌ها را بر عهده خواهند گرفت تا بازی را با همکاری یکدیگر پیش ببرند. در صورتی هم که بخواهید بازی را به صورت آفلاین تجربه کنید، یکی از شخصیت‌ها را انتخاب خواهید کرد و دیگر شخصیت‌ها با هوش مصنوعی کنترل خواهند شد.

از زمان رونمایی از این عنوان، اطلاعات چندانی در رابطه با آن منتشر نشده و تنها می‌دانیم که هر یک از چهار شخصیت بازی مهارت‌ها، سلاح‌ها و مجموعه حرکات مخصوص به خود را خواهد داشت. آن‌ها همچنین توانایی پیشرفته‌ای برای پیمایش مسیرها دارند که این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا راحتتر میان مناطق مختلف نقشه‌ی جهان‌باز این بازی جا به جا شوند. همچنین گفته شده که نیوفولاء جوپل سیونا ملقب به ساموآ جو، از کشتی‌گیران حرفه‌ای مطرح کمپانی WWE وظیفه‌ی صداپیشگی شخصیت کینگ شارک را بر عهده دارد.

امشب قرار است تا شاهد برگزاری رویداد DC FanDome باشیم و تائید شده که بازی Suicide Squad: Kill the Justice League یکی از مواردی خواهد بود که نمایش جدیدی را از آن خواهیم دید. به همین دلیل، سفتون هیل که یکی از بنیانگذاران و اعضای کلیدی استودیوی Rocksteady است در حساب توئیتر خود تصویر جدیدی از Suicide Squad: Kill the Justice League به اشتراک گذاشته است و اعلام کرد که دیگر بیشتر از این برای آغاز DC FanDome و نمایش جدید این بازی که ما را بیشتر با داستان و شخصیت‌های فوق‌العاده‌ی آن آشنا می‌کند، نمی‌تواند منتظر بماند. شما در زیر می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا