بازی ویدئویی

تصویری از منوی اصلی بازی Halo Infinite لو رفت!

به تازگی تصویری از منوی اصلی بازی Halo Infinite لو رفته که کارکتر مستر چیف را ایستاده در یک جنگل نمایان می‌کند.

طرفداران و عاشقان دو آتشه‌ی سری Halo حالا به لطف تصویری لو رفته، می‌توانند نگاهی به منوی اصلی بازی Halo Infinite بیندازند. در حال حاضر  استودیوی 343 مشغول ساخت جدیدترین نسخه از فرنچایز Halo است و با وجود عرضه‌ی اولین تریلر گیم‌پلی این بازی در ماه ژوئیه‌ی سال گذشته‌ی میلادی، به دلیل مشکلاتی، عرضه‌ی Halo Infinite را شامل تاخیر کردند تا تجربه‌ی مناسب و درخوری به طرفداران سری هیلو ارائه دهند.

در ماه‌های گذشته، طرفداران هیلو حسابی مشتاق این نسخه شدند و اخیرا نیز توانستند بتای حالت چندنفره‌ی این بازی را به شکل رایگان تجربه کنند و 343 هم قول تست‌های بتای عظیم‌تر را تا زمان عرضه‌ی این بازی یعنی در زمستان داده است. همچنین به تازگی حجم این بازی نیز لو رفته و مشخص شده که Halo Infinite قرار است کمتر از ۱۰۰ گیگابایت فضا را اشغال کند.

وب‌سایت MP1st چندین اسکرین‌شات از بازی Halo Infinite را منتشر کرده و در میان آنان می‌توانیم اسکرین‌شاتی از منوی این بازی را مشاهده کنیم. در منوی این بازی، می‌توانیم مستر چیف را در یک محیط جنگلی ببینیم و همچنین گزینه‌های مختلف منو را مشاهده کنیم. شما می‌توانید عکس لو رفته از منوی این بازی را در ذیل ببینید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا