سینما

تصاویر تمرین بری لارسن آمادگی بدنی بالای او را برای کاپیتان مارول 2 نشان می‌دهد

تصاویر تمرین بری لارسن که ساعاتی قبل در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد، آمادگی جسمانی او را برای فیلم کاپیتان مارول 2 به رخ می‌کشد.

فیلم‌های Marvel Cinematic Universe به گونه‌ای ساخته می‌شوند که امکان ساخت دنباله برایشان وجود داشته باشد؛ موضوعی که در قبال Captain Marvel محصول سال ۲۰۱۹ میلادی صدق می‌کند. در انتهای فیلم مزبور یک اسکرول خود را به شکل مامور Sword درآورده و به ملاقات مونیکا رمبئو می‌‎رود. اسکرول فاش می‌کند فردی در فضا می‌خواهد او را ببیند. فیلم بدون اینکه فاش کند طرف مقابل کیست، به انتها می‌رسد. بدین ترتیب، مخاطب چاره‌ای جز انتظار برای قسمت بعدی و تماشایش ندارد.

کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول است. او در جریان ComicCon 2019 صریحا اعلام کرد قسمت دوم Captain Marvel ساخته می‌شود. با گذشت مدتی، دست‌اندرکاران پشت و جلوی دوربین یکی پس از دیگری به پروژه پیوستند تا شرایط فیلمبرداری مهیا شود. این اثر برخلاف انتظار تحت عنوان The Marvels شناخته شده و هم اکنون در در فاز فیلمبرداری قرار دارد. دست‌اندرکاران اخیرا در باکینگهام شر واقع در انگلستان سکونت داشته و صحنه‌های مد نظر را در استودیو پاین وود ضبط کردند. حالا هم برای فیلمبرداری دیگر صحنه‌ها راهی ایتالیا شده‌اند.

بری لارسن (Brie Larson) برای ایفای نقش کارول دنورز در The Marvels بازمی‌گردد. او اخیرا دو تصویر خود را به اشتراک گذاشته که حین تمرین تیراندازی ثبت شده‌اند. این عکس‌ها همچنین به گونه‌ای ضبط شده‌اند که فیزیک لارسن و آمادگی جسمانی بالایش برای دومین اقتباس سینمایی کاپیتان مارول را به رخ می‌کشند. یکی از تصاویر تمرین بری لارسن در ادامه قابل‌مشاهده است. برای مشاهده تصویر دیگر می‌توانید به این لینک مراجعه کنید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا