بازی ویدئویی

تریلر سریال Shenmue از ظهور یک قهرمان خبر می‌دهد

شبکه ادالت سوییم چندی پیش تریلر سریال Shenmue را در کانال یوتیوب خود منتشر کرد که روی آغاز ماجراجویی‌های ریو هازوکی تمرکز دارد.

کرانچی رول (Crunchyroll) یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تولید و نشر انیمه، مانگا و دوراما (سریال‌های درام ژاپنی) تمرکز دارد. کرانچی رول و شبکه ادالت سوییچ (Adult Swim) در جریان Crunchyroll Expo 2020 میلادی اعلام کردند سریال انیمیشنی شنمو را می‌سازند. طبق اطلاعات موجود، این اثر از ۱۳ قسمت تشکیل شده و یو سوزوکی (Yu Suzuki) خالق شنمو به عنوان تهیه‌کننده اجرایی روی روند ساختش نظارت دارد. دست‌اندرکاران همچنین تاکید داشتند صداپیشه‌های اصلی بازمی‌گردند تا جای شخصیت‌های خود صحبت کنند. البته چند تغییر هم در تیم صداپیشگی به وجود آمده است.

سریال Shenmue مانند بازی‌های ویدیویی درباره ریو هازوکی است. پس از اینکه قتل پدرش را با چشمان خود مشاهده کرد، تصمیم می‌گیرد فردی که پشت این اتفاق بوده را یافته و کاری کند تقاص پس دهد. در همین راستا، ماجراجویی خطرناکی را آغاز می‌کند؛ ماجراجویی‌ای که در شهرهای مختلف مانند یوکوساکا و هنگ کنگ رخ می‌دهد. در ضمن، ریو برای گرفتن انتقام خون پدر مجبور است تمرینات سختی را پشت سر گذاشته و به مهارت بالایی در هنرهای رزمی دست یابد. او حین تمرینات متوجه می‌شود نیروهای جادویی وجود داشته و نقش بسزایی در رخ دادن اتفاقات اطرافش ایفا می‎‌کنند.

ادالت سوییم چندی پیش تریلر سریال Shenmue را در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشت. این ویدیو بیش از یک دقیقه زمان داشته و صحنه‌های مختلفی از اثر را به نمایش می‌گذارد. حین نمایش صحنه‌ها، صدای دختر جوانی را می‌شنویم که در نقش یک راوی ظاهر شده و جملاتی را به زبان می‌آورد. او تاکید دارد قدرت زیادی در وجود ریو هازوکی نهفته است؛ قدرتی که می‌تواند به نابودی‌اش منجر شده یا رویاهایش را به حقیقت تبدیل کند. راوی همچنین می‌گوید ریو نسبت به قدرت درونی‌اش آگاه نیست.

راوی تریلر سریال Shenmue در ادامه می‌گوید همان‌طور که مدت‌ها قبل در ستاره‌ها نوشته شد، یک اژدها از زمین برخواسته و باعث می‌شود ابرهای تیره پدیدار شده و بر بهشت چیره شوند. در همین حین، شاهد ظهور یک ققنوس خواهیم بود که با چرخش بال‌های خود بادی به رنگ بنفش ایجاد می‌کند. راوی سپس تشبیه دیگری را به کار برده و می‌گوید در حالی که تاریکی آسمان را فرا گرفته، ستاره صبح پدیدار شده و روشنایی می‌بخشد. طبق آنچه در تریلر به نمایش گذاشته شده، آنتاگونیست را می‌توان به اژدها و ریو را می‌توان به ققنوس تشبیه کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا