بازی ویدئویی

تریلر بخش زامبی بازی Call of Duty: Vanguard به صورت رسمی منتشر شد

در تریلر منتشر شده که عملا هیجان طرفداران را برای رونمایی اصلی بالا می‌برد، می‌توانیم شاهد یک افسر آلمانی باشیم که ظاهرا با یک شیطان همکاری کرده تا یک ارتش بزرگ از مردگان را دوباره سر پا کند! این ایده با آنچه که در حالت زامبی عناوین سری Black Ops دیده بودیم یکسان بوده و دیگر خبری از یک دارو خاص برای تبدیل سربازان به زامبی نیست! بلکه عملا پای یک نیرو تاریک در میان است که باعث می‌شود نازی‌های مرده، متحرک شوند و قاعدتا به انسان‌ها حمله کنند. این بخش در عنوان Vanguard عملا آنچه که در Black Ops Cold War بود را ادامه داده و داستان Dark Aether را دنبال خواهد کرد.

اوبرفیورر (Oberfurher) نام افسری است که در این تریلر نشان داده شده و چنان که پیداست می‌تواند مردگان را با اشاره دست خود زنده کند. در این بازی موجودات عجیب و غریب بسیاری از جهان دارک ایتر به دنیای جنگ جهانی دوم اضافه می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به کورتیفکس (Kortifex) اشاره کرد. با این وجود شیاطینی که به این جهان وارد شده‌اند و قصد کشتن سربازان ضد این انقلاب مردگان را دارند، قدرت‌هایی را هم برای آن‌ها به جای گذاشته‌اند! در تریلر دیده شده که ظاهرا افراد می‌توانند با قابلیت‌های مختلف دارک ایتر مانند درست کردن حلقه آتش، ارتقا عجیب اسلحه و همچنین منفجر کردن محیط، در مقابل زامبی‌ها مقاومت کنند. 

نام نقشه تازه‌ای که توسط استودیو Treyarch برای این بازی در نظر گرفته شده Der Anfang نام دارد و ظاهرا منطقه استالینگراد در روسیه، مکان اصلی خواهد بود. در اینجا همچنان شما می‌توانید از جعبه شانسی سلاح بخرید، اما با فدا کردن قلب افراد قادر خواهید بود تا ویژگی‌های بیشتری از جمله Brain Rot برای تبدیل زامبی‌ها به یار خود استفاده کنید تا راندهای بیشتری را هم دوام بیاورید! 

این عنوان جدید در سری Call of Duty در تاریخ ۱۴ آبان (۵ نوامبر) برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی برنامه‌ریزی شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا