بازی ویدئویی

تریلر بازی Outlast Trials در رویداد Gamescom 2021 رسما منتشر شد

طبق اعلام رسمی، تریلر بازی Outlast Trials به تازگی توسط استودیو Red Barrels منتشر شده که برخی جزئیات از مناطق مختلف بخش داستانی آن را به نمایش می‌گذارد؛ گرچه هنوز اطلاعات بسیاری از این عنوان در دسترس نیست و از طرفی تاریخ انتشار آن یک سال تاخیر خورده است!

تیم سازنده دو عنوان Outlast و Outlast II در سال ۲۰۱۷ اعلام کرده بودند که یک پروژه کوچک و جداگانه را در نظر دارند که به نحوی در جهان این سری بوده اما ارتباط چندان مستقیمی را با این دو ندارد. اما از آنجا که آن‌ها به دلیل برخی محدودیت‌ها نمی‌توانستند یک بسته الحاقی بزرگ را برای عنوان قبلی خود منتشر کنند، از طرفی تصمیم گرفته شد تا Outlast Trials به صورت یک بازی جداگانه در نظر گرفته شود که داستانی متفاوت داشته و پیش از Outlast III عرضه می‌شود.

این عنوان سال گذشته نیز اولین تریلر خود را دریافت کرد که برای طرفداران به نمایش گذاشته شد، اما حال بعد از گذشت مدتی یک تریلر نسبتا مشابه دیگر از آن توسط استودیو Red Barrels منتشر شده که ظاهرا خبر از داستان تاریک این عنوان می‌دهد؛ جایی که نمونه‌های آزمایشگاهی در دوران جنگ سرد تحت انواع و اقسام تست‌های مختلف، مورد شستشوی مغزی قرار می‌گیرند و از طرفی با ترس‌هایی رو به رو می‌شوند که هرگز شاید در خواب هم ندیده باشند!

تریلر بازی Outlast Trials باز هم جزئیات داستانی چندانی را رو نمی‌کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا