کتاب کومیک

تبلیغ تلویزیونی ونوم 2 صحنه‌های جدیدی را نشان می‌دهد

تبلیغ تلویزیونی ونوم 2 که علی‌رغم کوتاه بودن صحنه‌های جدیدی را شامل می‌شود، ساعاتی قبل به فضای مجازی آمده است.

سونی حدودا یک دهه پیش تلاش کرد فرنچایز بزرگی مانند Marvel Cinematic Universe بسازد اما The Amazing Spider-Man 2 نتوانست انتظارات مالی را برآورده کند. به همین دلیل، ساخت دنباله‌ها و اسپین آف‌هایش با محوریت ونوم و گروه شش شرور منتفی شد. البته فیلم مزبور موفق شده بود بیش از ۷۰ میلیون دلار سود خالص را وارد جیب سازندگان خود کند اما مدیران استودیوها رقم بیشتری را پیش‌بینی کرده بودند. سونی که دست بردار نبود، اینبار سعی کرد شانس خود را با اقتباس سینمایی ونوم امتحان کند. Venom موفق شد به فروش بالایی دست یافته و شرایط را برای ایجاد و گسترش فرنچایز Sony’s Spider-Man Universe مهیا کند.

دومین اقتباس سینمایی ونوم تحت عنوان Venom: Let There Be Carnage شناخته شده و همان‌طور که در بخش‌های پایانی قسمت اول وعده داده شده بود، تقابل ادی براک و کلیتوس کسدی را به تصویر می‌کشد. کلیتوس در داستان یک قاتل سریالی بوده و در آستانه اعدام قرار دارد. از آنجایی که ادی یک روزنامه‌نگار است، کلیتوس درخواست می‌کند آخرین گفتگویش را با او انجام دهد. او در جریان گفتگو انگشت ادی را گاز گرفته و بخشی از سیمبیوت به داخل بدنش می‌رود. بدین ترتیب، آنتاگونیست به قدرت‌های مشابهی با پروتاگونیست دست می‌یابد. البته یک شرور دیگر به نام شریک هم در داستان حضور دارد اما اطلاعات دقیقی از میزان نقش او موجود نیست.

سونی پیکچرز ساعاتی قبل تبلیغ تلویزیونی ونوم 2 را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. مطابق انتظار، این ویدیو بسیار کوتاه بوده و تنها ۱۵ ثانیه زمان دارد. با این حال، صحنه‌های جدیدی را به تصویر می‌کشد که تماشایشان خالی از لطف نیست. از نکات قابل‌توجه تبلیغ می‌توان به نمایی اشاره کرد که ادی براک را در ورودی یک عمارت نشان می‌دهد. در صورتی که اطلاعات لو رفته صحیح باشد، کلیتوس کسدی سال‌ها قبل یک یتیم‌خانه را به آتش کشیده بود. با توجه به شواهد، براک قصد دارد این پرونده را دوباره بررسی کند. در نمایی دیگر، شریک را می‌بینیم که از زندان خارج شده و ظاهرا به خانه ادی آمده است. با در نظر گرفتن این صحنه، می‌توان گفت کلیتوس کسدی به تنهایی مقابل پروتاگونیست نایستاده و از معشوقه‌اش هم کمک می‌گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا