کتاب کومیک

تام هاردی عنوان می‌کند که مخاطبین علاقه‌ای به کراس اور ونوم و مردعنکبوتی ندارند

اخیرا تام هاردی و اندی سرکیس در مصاحبه‌ای با شبکه MTV News شرکت کرده بودند و در این مصاحبه تام هاردی با طرفداران خود شوخی کرده و عنوان کرد که به عقیده او هیچ کس علاقه‌ای به دیدن کراس اور ونوم و مردعنکبوتی ندارد. اثر مورد انتظار استودیو مارول Spider-Man: No Way Home به تازگی حواشی و سر و صدای بسیاری به پا کرده و همواره سر تیتر اخبار دنیای سینما بوده است. 

بدون شک آغاز مولتی‌ورس و ادغام جهان‌های موازی، بسیار برای طرفداران دنیای سینمایی مارول و کتاب‌‍های کامیک مارول هیجان انگیز و شگفت آور خواهد بود. اخیرا نیز با توجه به اخباری که پیرامون حضور دیگر نسخه‌های مردعنکبوتی از جهان مرد عنکبوتی سونی، علاوه بر تام هالند ( Tom Holland) بازیگر پیتر پارکر یا همان مرد عنکبوتی از دنیای سینمایی مارول، در جدیدترین فیلم مردعنکبوتی، Spider-Man: No Way Home منتشر شده است، توجه مخاطبین و رسانه‌ها به این اثر و این فرنچایز بیش از پیش بوده و همانطور که در کتاب‌های کامیک مارول دیده می‌شود بنا به دشمنی قدیمی مرد عنکبوتی و ونوم طرفداران علاقه‌مند هستند تا باری دیگر این دو شخصیت را  باهم  در یک فیلم در قاب نقره‌ای سینما به چشم ببینند. 

اگرچه تام هاردی در زمینه کراس اور این دو فرنچایز به شوخی پرداخته است با این حال در ادامه عنوان کرده است که اگرچه دوستی نزدیکی با هالند ندارد اما خود او نیز از طرفداران تام هالند و مرد عنکبوتی او بوده و بدون شک از کراس اور ونوم و مرد عنکبوتی استقبال خواهد کرد. 

وی در ادامه افزود که بدون شک صحبت‌هایی در این زمینه شده و پیتر پارکر و ونوم حتما در آینده با یکدیگر مقالاتی خواهند داشت. به لطف آغاز رسمی مولتی‌ورس در mcu به نظر می‌رسد این ملاقات و کراس اور زودتر از آنچه که در گذشته تصور می‌کردیم رخ خواهد داد زیرا قوانین مولتی‌ورس هر غیر ممکنی را ممکن کرده و در همین راستا طرفداران باید خود را برای مواجه با هر چیزی آماده کنند. 

فیلم Venom: Let There Be Carnage هم اکنون در سینماهای سراسر جهان در حال اکران بوده و فیلم Spider-Man: No Way Home نیز در ماه دسامبر سال میلادی جاری مصادف با آذرماه سال ۱۴۰۰ با بازی تام هالند و بندیکت کمبریج در سینماهای جهان اکران خواهد شد و به نظر می‌رسد که در این اثر شاهد حضور شش ابر شرور از جهان مرد عنکبوتی سونی از جمله دکتر اختاپوس، الکترو، گرین گابلین و مرد شنی  نیز خواهیم بود. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا