بازی ویدئویی

تاریخ انتشار عنوان معمایی 12 Minutes در مراسم E3 سال ۲۰۲۱ مشخص شد

بازی‌های معمایی همیشه طرفداران خاصی را به‌خود اختصاص داده وجود دوربین Top-Down چنین بازی را خاص‌تر نیز می‌کند و مایکروسافت قصد دارد این سبک را با بازی Twelve Minutes زنده نگه دارد.

زمان انتشار عنوانی کوچک درمیان سیل عناوین معرفی شده توسط مایکروسافت رونمایی شد که می‌تواند دنیایی کوچک و البته هیجان انگیز را برای شما به ارمغان بیاورد. بازی Twelve Minutes عنوانی جنایی-معمایی‌ست که در تاریخ ۱۹ آگوست سال جاری میلادی برابر با ۲۸ مرداد سال ۱۴۰۰ برای کنسول نسل هشتمی ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه‌هاش شخصی منتشر خواهد شد.

این بازی به‌دست تیم Annapurna Interactive و همکاری مایکروسافت توسعه یافته و هدف شما در این بازی انجام و حل برخی معماها در فضای بسته آپارتمان و فضاهای کوچک اطراف در بازه ۱۲ دقیقه‌ایست و دوربین آن از نمای بالا بوده و شما در آن واحد به تمام فضای مورد نیاز برای انجام معما دسترسی دارید.

مایکروسافت امسال برای کنسول‌های خود سنگ تمام گذاشته و قصد دارد نسل نهم را در سلطه خود در بیاورد. شما می‌تواند تمامی شاهکارهای مایکروسافت به‌همراه دیگر اخبار مرتبط با مراسم E3 سال ۲۰۲۱ را از #SargarME3 در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا