بازی ویدئویی

تاریخ انتشار احتمالی سه گانه ریمستر شده GTA فاش شد

همانطور که روزهای پیشین مشاهده کرده و خوانده‌اید، سطح فضای مجازی مملو از اخبار این بازی بوده، ولی در این میان تنها تام هندرسون (Tom Henderson) افشاگر معروف دنیای بازی‌های رایانه‌ای خبری متفاوت را پوشش داده است. او اشاره داشت که انتشار این مجموعه ارزشمند حقیقی بوده و همه چیز به خوبی از طرف دیگران پوشش داده شده است، بااین حال او ادعا دارد که تاریخ انتشار این مجموعه اشتباه است و ما طی سال ۲۰۲۱ نباید منتظر آن باشیم. هندرسون در ادامه نوشته خود اشاره داشت که سه گانه ریمستر شده GTA در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد، بااین حال هیچ زمان دقیقی را برای ما مشخص نکرد.

گرچه این خبر، یا بهتر است بگوییم شایعه تاریخی غیر منطقی را برای ما نمایان نمی‌کند، به‌طور کامل با اخبار و شایعات منتشر شده در روزهای پیشین تناقض دارد. پیش‌تر ما با تاریخ پاییز سال ۲۰۲۱ برای انتشار این مجموعه روبه‌رو شدیم. بسیاری از فعالان و البته گیمرها منتظر انتشار این مجموعه در اکتبر سال جاری میلادی، برابر با ۹ مهر ماه الی ۹ آبان ماه سال ۱۴۰۰ یا به‌طور دقیق انتشار آن در بیستمین سالگرد بازی GTA 3 یعنی ۲۲ اکتبر، برابر با ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۰ بودند که تام هندرسون درصد این احتمال را به‌شدت کاهش داد. استودیو راکستار پیش‌تر اشاراتی به سورپرایزهای خود برای طرفداران کرده که بسیاری گمان دارند رونمایی از این سه گانه خواهد بود.

در حال حاضر ما نمی‌دانیم باید کدام دوره را به عنوان تاریخ انتشار سه گانه ریمستر شده GTA در نظر بگیریم، بااین حال انتشار این سه گانه در اکتبر سال جاری با توجه به سابقه نسبتا خراب این استودیو در امر انتشار بازی‌ها تقریبا دور از انتظار بوده و باید منتظر انتشار آن‌ها در سال ۲۰۲۲ باشیم. از سوی دیگر، بسیاری از استودیوهای توسعه دهنده درحال گذراندن دوران سختی بوده و به دلیل وجود ویروس کووید ۱۹ برنامه‌های خود را عقب انداخته‌اند. این احتمال نیز وجود دارد که هدف توسعه دهندگان انتشار این مجموعه در سال ۲۰۲۱ بوده که با تاخیر مواجه شده است. این نکته را نیز نباید نادیده گرفت که راکستار هیچ واکنشی نسبت به اخبار سه گانه ریمستر شده GTA نشان نداده و تمامی تاریخ‌ها در حد حدس و گمان و شایعه هستند، بااین حال امیدواریم مدت طولانی انتظار این سه گانه باارزش را نکشیم. شما چه فکری می‌کنید؟ راکستار این سه گانه را چه زمانی منتشر خواهد کرد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا