بازی ویدئویی

بخش داستانی بازی Halo Infinite توسط رئیس ایکس باکس تحسین شد

طبق گفته سازندگان، قرار است تا با نزدیک شدن به پایان دوره انتظار و عرضه بازی Halo Infinite در اواخر پاییز سال جاری، تریلرها و جزئیات بیشتری از بخش داستانی این عنوان را مشاهده کنیم. اما پیش از آنکه چیزی از ماجراجویی جدید مسترچیف اعلام شود، ظاهرا آرون گرینبرگ، مدیر ایکس باکس این بخش از بازی را تجربه کرده و در فضای توئیتر نظر کوتاه خود را هم اعلام کرده است!

هنگامی که کاربران در حال صحبت با گرینبرگ درباره گیم پلی و میزان رضایت از نسخه آزمایشی بخش چند نفره بودند، او در جواب به یکی از افراد اعلام کرده که بخش داستانی بازی Halo Infinite را تجربه کرده و از آن کاملا راضی بوده است. این مورد عملا به ما اطلاعاتی از بازی را نمی‌دهد، اما حداقل می‌توان نتیجه گرفت که از روایت جدیدترین عنوان از سری Halo ناامید نخواهیم شد.

لازم به ذکر است که سازندگان پیش‌تر نیز اعلام کرده بودند که قصد دارند تا عنوان Halo Infinite را برای ماندگار شدن تا چندین سال نگه دارند. این یعنی حالت چند نفره بازی از سال آینده الویت بیشتری داشته و احتمالا تیم ایکس باکس سعی می‌کند تا نقشه‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف را برای پیشرفت هرچه بیشتر این حالت عرضه کند.

بازی Halo Infinite برای عرضه در تاریخ ۱۷ آذر (۸ دسامبر) در نظر گرفته شده است و کاربران کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس – اس و پلتفرم رایانه شخصی می‌توانند آن را خریداری و تجربه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا