سینما

با هتل Star Wars: Galactic Starcruiser یک ماجراجویی فضایی را تجربه کنید!

شرکت Disney Parks ساعاتی قبل اولین تریلر هتل Star Wars: Galactic Starcruiser را در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشت.

اگرچه طی دهه‌های گذشته فرنچایزهای زیادی شکل گرفته‌اند اما نمی‌توان آن‌ها را با جنگ ستارگان مقایسه کرد. این فرنچایز با اکران Star Wars: Episode IV – A New Hope در سال ۱۹۷۷ میلادی شکل گرفت و در ادامه وارد حوزه‌های مختلفی مانند رمان، کمیک بوک، بازی ویدیویی و سریال‌های تلویزیونی شد. بد نیست بدانید جنگ ستارگان پس از اکران سه‌گانه پیش درآمد تا حدود زیادی از دوران اوج خود فاصله گرفت اما آغاز اکران سه‌گانه جدید و صد البته پخش The Mandalorian در سال ۲۰۱۹ میلادی ورق را برگرداند.

پس از اینکه سه‌گانه جدید جنگ ستارگان با محوریت ری آغاز شد و توجه‌ها را به سمت جنگ ستارگان جلب کرد، والت دیزنی تصمیم گرفت از شرایط به وجود آمده نهایت بهره را ببرد. در همین راستا، در سال ۲۰۱۸ میلادی کانسپت آرت‌هایی را از یک هتل منتشر کرد که با الهام از این فرنچایز بزرگ و محبوب ساخته می‌شود. به بیان دقیق‌تر، دکوراسیون داخلی کاملا بر اساس سفینه‌هایی فضایی طراحی شده و پنجره‌ها هم نمایی از کهکشان دور را به تصویر می‌کشیند. دیزنی که عزم جدی‌ای داشت، فرآیند ساخت هتل را آغاز کرد و حتی تصاویر هوایی‌اش را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت؛ تصاویری که تایید می‌کردند پروژه در مقیاس بسیار بزرگی ساخته می‌شود.

کانال یوتیوب Disney Parks ساعاتی قبل ویدیوی کوتاهی را با مشترکان خود به اشتراک گذاشت که هتل Star Wars: Galactic Starcruiser را به نمایش می‌گذارد. هتل دیزنی با هتل‌های معمولی کاملا فرق دارد. بازدیدکنندگان با حضور در آن وارد یک داستان شده و باید در نقش افرادی ظاهر شوند که توسط مقاومت استخدام شده‌اند. ویدیو همچنین در ثانیه‌های پایانی خود تاکید دارد ماجراجویی پس از دو روز به انتها می‌رسد.

قبل از اینکه اولین تریلر هتل Star Wars: Galactic Starcruiser از راه برسد، شرکت دیزنی پارکس قیمت بلیط‌ها را اعلام کرده بود. افرادی که بخواهند به صورت دونفره ماجراجویی را تجربه کنند باید ۴ هزار و ۸۰۹ دلار بپردازد. افرادی هم که بخواهند در قالب یک گروه ۴ چهارنفره در ماجراجویی شرکت کنند، باید مبلغ ۵ هزار و ۹۹۹ دلار پرداخت کنند. البته این ارقام تخمینی بوده و ارقام دقیق به زمان رزرو و فعالیت‌هایی بستگی دارد که علاقه‌مندان حین ماجراجویی انجام می‌دهند. از فعالیت‌های در نظر گرفته شده می‌توان به تمرین مبارزه با لایت سیبر اشاره کرد.

با در نظر گرفتن مدت زمان ماجراجویی، امکاناتی که در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد و هزینه بالایی که برای ساخت هتل صرف می‌شود، قیمت‌های هتل Star Wars: Galactic Starcruiser منطقی است. با این حال، نباید فراموش کرد همه‌گیری ویروس کرونا شرایط اقتصادی سختی را به وجود آورده و قطعا تعداد قابل‌توجهی از علاقه‌مندان نمی‌توانند هزینه‌اش را پرداخت کنند. به این مورد باید اتاق‌ها و راهروهای نه چندان بزرگی را افزود که ممکن است برای افراد مبتلا به تنگناهراسی چندان خوشایند نباشند.

هتل Star Wars: Galactic Starcruiser در سال آینده میلادی رسما فعالیت‌های خود را آغاز خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا