بازی ویدئویی

بازی Forza Horizon 5 معرفی شد

بالاخره Xbox و Playground Games نسخه بعدی از سری فوق‌العاده ریسینگ خود، یعنی Forza Horizon 5 را معرفی کردند.

طی رویداد مشترک مایکروسافت و بتزدا، مشخص شد که بازی Forza Horizon 5  این سری را به کشور مکزیک خواهد برد و همچنین ادعا شده که قرار است بزرگترین و جاه‌طلبانه‌ترین نسخه از سری Horizon لقب بگیرد! این بازی قرار است در تاریخ ۹ نوامبر سال ۲۰۲۱ (مصادف با ۱۸ آبان) عرضه شود.

بازی Forza Horizon 5 شامل دنیایی وسیع خواهد بود. محیط این بازی بسیار متنوع است و حتی شما می‌توانید روی یک آتشفشان فعال پوشیده با برف (که گفته شده مرتفع‌ترین محیط بازی در طول سری است) به راندن ماشین‌های زیبا و سریع بپردازید. از محیط‌های دیگر و جالب‌توجه این بازی نیز می‌توان به سواحل مختلف، بیابان‌ها و خیابان‌های شهر Guanajuato اشاره کرد. شهر Guanajuato  شهریست که مملو از کوچه و خیابان‌های خوش‌رنگ و تونل‌های زیرزمینی است.

همچنین جالب است بدانید که بازی Forza Horizon 5 شامل ماد‌هاییست که شما را به گشت و گذار بیشتر در محیط جذب می‌کند. همچنین این بازی شامل مینی‌گیم‌های جدیدی نیز خواهد بود. ماد‌ Eliminator که در واقع ماد بتل رویال فرتزا هورایزن ۴ بود و در اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی در دسترس قرار گرفت، از ابتدا در بازی Forza Horizon 5 وجود خواهد داشت.

آقای مایک براون که در سمت Creative Director این بازی مشغول است، گفته که:

Forza Horizon 5 بزرگترین، جذاب‌ترین و زیباترین محیط Open World است که ما تا به حال ساخته‌ایم و در تاریخ ۹ نوامبر نمایشی بی‌نقص از قابلیت‌های ایکس‌باکس سری اکس را به نمایش خواهد گذاشت.

بازی Forza Horizon 5 در واقع اولین باریست که این بازی را پس از نسخه‌ی اول در سال ۲۰۱۲، به آمریکای شمالی می‌کشاند. این بازی برای پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس‌باکس‌وان، ایکس‌باکس سری اکس/اس منتشر خواهد شد و همزمان با عرضه‌ی رسمی، به شکل رایگان در دسترس کاربران سرویس گیم پس قرار خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا