بازی ویدئویی

بازی Call of Duty 2021 دنباله‌ای بر World At War محصول سال ۲۰۰۸ است؟

یکی از کاربرانی که پیش‌تر نیز جزئیات فراوانی از سری کالاف دیوتی را لو داده بود، بازی Call of Duty 2021 شباهت‌های ظاهری بسیاری را با World At War دارد. عنوانی که اولین بار در سال ۲۰۰۸ عرضه شده و درباره جنگ جهانی دوم داستانی را روایت می‌کرد.

سال ۲۰۰۸ و ساخت عنوان Call of Duty: World At War توسط استودیو تری آرک (Treyarch) مسیر تازه‌ای را برای سری تعیین کرد. به هر حال شاید بازی بی‌نظیر Call of Duty: Modern Warfare در سال قبل از آن موفق شده بود تا تمام سر و صدای طرفداران را برای خود جمع کند، اما World At War قابلیت‌هایی داشت که پیش‌تر در هیچ عنوانی در مجموعه Call of Duty ندیده بودیم.

درست در همان زمانی که همه فکر می‌کردند استودیوهای اکتیویژن (Activision) دیگر قرار نیست تا برای مدتی بازی Call of Duty در دوران جنگ جهانی دوم بسازند، World At War عرضه شد، اما یک تفاوت بزرگ آن که باعث موفقیت این عنوان می‌شد، داشتن یک روایت داستانی فوق‌العاده جذاب و در نهایت، معرفی بخش زامبی بود! بخشی که بعدها دنبال شده و حتی با عرضه چندین نقشه جدید از جمله Der Riese در قالب Patch برای این بازی در دسترس کاربران قرار گرفت. با این حال نکته اینجاست که روایت World At War چه ارتباطی را با بازی Call of Duty 2021 دارد؟

در جواب باید اظهار کرد که یکی از کاربرانی که پیش‌تر نیز جزئیات فراوانی مانند نام Black Ops Cold War را لو داده بود، اخیرا اظهار کرده که تصاویر مهمی از این بازی را مشاهده کرده و متوجه شباهت‌هایی بین این عنوان و World At War شده است.

شاید بازی Call of Duty 2021 داستان ویکتور رزنوو را دنبال کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا