بازی ویدئویی

بازی‌های جدید ایکس‌باکس گیم پس در ماه اکتبر

شرکت سرشناس مایکروسافت چندی پیش فهرست اسامی بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس ماه اکتبر سال جاری میلادی را به اشتراک گذاشت که شامل هشت بازی جدید و پرطرفداری همچون Destiny 2: Beyond Light و Back 4 Blood می‌شود.

سرویس اشتراکی مایکروسافت که کاتالوگی گسترده و متنوع از بازی‌های ویدیویی را در قالب یک اشتراک ماهانه با قیمتی نسبتا ارزان ارائه می‌دهد، به لطف پشتیبانی مستمر ردموندی‌ها حسابی در میان بازیکنان محبوب شده است. در حال حاضر بسیاری از کاربران پلتفرم‌های ایکس‌باکس و پی‌سی با عضویت در گیم پس هزینه‌های خود را تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهند و از آنجا که این سرویس هر هفته میزبان بازی‌های جدیدی است و هر از چند گاهی نیز عناوین بزرگی در میان آن‌ها به چشم می‌خورند، گزارش‌ها از گسترش روز به روز جامعه‌ی گیم پس حکایت دارند.

در همین راستا، چند روز پیش بود که مایکروسافت در اقدامی غافل‌گیرکننده بازی محبوب مارول اونجرز را به ایکس باکس گیم پس اضافه کرد و در حال حاضر کاربران هر سه پلتفرم کنسول، پی‌سی و کلاود به رایگان قادر به تجربه‌ی آن هستند. حال با شروع ماه اکتبر، این سرویس میزبان بازی‌های جدیدی است که اولین اثر آن، Totally Accurate Battle Simulator نام دارد. این بازی مستقل برای نخستین بار در سال ۲۰۱۹ میلادی توسط استودیوی لند‌فال گیمز راهی پلتفرم‌های مقصد شد و هم‌اکنون کاربران کنسول، پی‌سی و کلاد می‌توانند از تجربه‌ی آن لذت ببرند.

در روز پانزدهم مهر، شاهد عرضه دو بازی The Procession to Calvary و Visage هستیم و در روز بیستم مهر، همان‌طور که مایکروسافت وعده داده بود، بازی Back 4 Blood همزمان با عرضه‌ی جهانی، به این سرویس راه می‌یابد. داستان بازی در آینده‌ای نزدیک روایت می‌شود. یک ویروس خطرناک که منشایی غیرزمینی دارد، بخش عمده جمعیت بشر را به موجوداتی زامبی‌مانند تبدیل کرده است. شخصیت‌های اصلی افرادی تحت عنوان پاک‌کننده بوده و وظیفه دارند به مناطق مورد نظر رفته و تمامی هیولاهای حاضر در آنجا را از بین ببرند. مطابق انتظار، هر یک از کاراکترهای قابل‌انتخاب دارای مهارت‌های منحصر به فردی هستند. این موضوع برای زامبی‌ها هم صدق کرده و کاربر حین پشت سر گذاشتن چالش‌ها با انواع مختلفشان مواجه می‌شود.

در کنار این اثر، بازیکنان پلتفرم رایانه‌ی شخصی می‌توانند به رایگان به تجربه اثر Destiny 2: Beyond Light بپردازند. از روز ۲۲ مهر ماه، دو عنوان Ring of Pain و The Riftbreaker تقدیم کاربران سرویس ایکس‌باکس گیم پس می‌شوند. در نظر داشته باشید که بازی ریفت‌بریکر همزمان با عرضه‌ی جهانی به این سرویس اضافه می‌شود و در پلتفرم ایکس‌باکس، فقط در دسترس دارندگان ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس قرار خواهد گرفت. در آخر، بازی The Good Life از روز بیست و سوم مهر برای هر سه پلتفرم این سرویس منتشر خواهد شد.

در ادامه می‌توانید زمان‌بندی و فهرست اسامی بازی‌های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس در نیمه‌ی اول ماه اکتبر سال جاری میلادی را مشاهده کنید:

در دسترس

  • Totally Accurate Battle Simulator — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود

۱۵ مهر ماه – ۷ اکتبر

  • The Procession to Calvary — کنسول و رایانه‌ی شخصی و کلاود
  • Visage — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود

۲۰ مهر ماه – ۱۲ اکتبر

  • Back 4 Blood — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
  • Destiny 2: Beyond Light — رایانه‌ی شخصی

۲۲ مهر ماه – ۱۴ اکتبر

  • Ring of Pain — کنسول و رایانه‌ی شخصی و کلاود
  • The Riftbreaker — کنسول و رایانه‌ی شخصی و کلاود

۲۳ مهر ماه – ۱۵ اکتبر

  • The Good Life — کنسول و رایانه‌ی شخصی و کلاود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا