بازی ویدئویی

بازی‌های جدید ایکس‌باکس گیم پس در ماه سپتامبر مشخص شدند

شرکت سرشناس مایکروسافت چندی پیش فهرست اسامی بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه‌ی اول ماه سپتامبر سال جاری میلادی را به اشتراک گذاشت که شامل عناوین جدید و پرطرفداری همچون Final Fantasy XIII می‌شود.

سرویس اشتراکی مایکروسافت که کاتالوگی گسترده و متنوع از بازی‌های ویدیویی را در قالب یک اشتراک ماهانه با قیمتی نسبتا ارزان ارائه می‌دهد، به لطف پشتیبانی مستمر ردموندی‌ها حسابی در میان بازیکنان محبوب شده است. در حال حاضر بسیاری از کاربران پلتفرم‌های ایکس‌باکس و پی‌سی با عضویت در گیم پس هزینه‌های خود را تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهند و از آنجا که این سرویس هر هفته میزبان بازی‌های جدیدی است و هر از چند گاهی نیز عناوین بزرگی در میان آن‌ها به چشم می‌خورند، گزارش‌ها از گسترش روز به روز جامعه‌ی گیم پس حکایت دارند.

حال که یک روزی از شروع ماه سپتامبر می‌گذرد، شرکت مایکروسافت طبق روال همیشه خود فهرست بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس را به اشتراک گذاشته که این بار شامل هشت بازی مختلف می‌شود. محبوب‌ترین آثار حاضر در این لیست، Final Fantasy XIII نام دارد. این عنوان که توسط شرکت اسکوئر انیکس ساخته شده، برای اولین بار ماه سپتامبر سال ۲۰۱۰ میلادی برای کنسول نسل هفتم ایکس‌باکس و سایر پلتفرم‌ها راهی بازار شد که داستان درگیرکننده و شخصیت پردازی جذاب آن تا حدودی مورد استقبال منتقدان قرار گرفت. این عنوان پرطرفدار از سری فاینال فانتزی قرار است در روز یازدهم شهریور ماه (مصادف با دوم سپتامبر) به سرویس مذکور اضافه شود.

در کنار این بازی، مایکروسافت سه اثر دیگر به نام‌های Craftopia و Signs of the Sojourner و Surgeon Simulator 2 را راهی ایکس‌باکس گیم پس می‌کند که بی‌شک تجربه‌ی آن‌ها خالی از لطف نیست و شما را برای مدت به خود سرگرم می‌کنند. در روز شانزدهم شهریور، کاربران کنسول‌های ایکس‌باکس و رایانه‌ی شخصی میزبان بازی Crown Trick خواهند بود و سپس در روز هجدهم شهریور، سه عنوان دیگر به جمع عناوین حاضر در گیم پس ملحق می‌شوند.

گفتی است که بازی The Artful Escape برای عرضه در روز هجدهم شهریور (برابر با نهم سپتامبر) برنامه ریزی شده که به خاطر همکاری مایکروسافت با شرکت ناشر، این عنوان از همان روز نخست انتشار از طریق سرویس گیم پس در دسترس کاربران هر سه پلتفرم کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود قرار خواهد گرفت. در نظر داشته باشید که بازی مذکور جزء آثار انحصاری ردموندی‌ها به شمار می‌رود.

در ادامه می‌توانید زمان‌بندی و فهرست اسامی بازی‌های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس در ماه سپتامبر سال جاری میلادی را مشاهده کنید:

۱۱ شهریور ماه – ۲ سپتامبر

  • Craftopia — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
  • Final Fantasy XIII — کنسول و رایانه‌ی شخصی
  • Signs of the Sojourner — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
  • Surgeon Simulator 2 — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود

۱۶ شهریور ماه – ۷ سپتامبر

  • Crown Trick — کنسول و رایانه‌ی شخصی

۱۸ شهریور ماه – ۹ سپتامبر

  • Breathedge — کنسول و رایانه‌ی شخصی و کلاود
  • Nuclear Throne — کنسول و رایانه‌ی شخصی
  • The Artful Escape — کنسول و رایانه‌ی شخصی و کلاود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا