کتاب کومیک

بازیگر West Side Story به زکری لی‌وای در Shazam 2 پیوست

ریچل زگلر بازیگر West Side Story با انتشار یک متن کوتاه در حساب کاربری توییتر خود، پیوستن به Shazam! Fury of the Gods را تایید کرد.

استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز پس از سال‌ها تلاش سرانجام موفق شدند اقتباس سینمایی شزم را با همکاری دیوید اف. سندبرگ (David F. Sandberg) ساخته و در آوریل ۲۰۱۹ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای ببرند. سندبرگ در ساخت آثار ترسناک مهارت داشت. از همین رو، عده‌ای از کارشناسان و طرفداران نگران بودند او نتواند از پس تولید فیلمی ابرقهرمانی که المان‌های کمدی را در خود جای داده موفق ظاهر شود؛ نگرانی‌ای که بی‌مورد بود. هفتمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی جدا از دریافت بازخوردهای مثبت، نزدیک به ۴۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت.

موفقیت‌های Shazam، استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز را به سمت ساخت قسمت دوم سوق داد. دیوید اف. سندبرگ به توافق رسیده و قرار است بار دیگر روی صندلی کارگردانی بنشیند. اشر انجل (Asher Angel) و زکری لی‌وای (Zachary Levi) هم قرار است نسخه‌ی نوجوانی و نسخه‌ی ابرقهرمانی شخصیت اصلی، یعنی بیلی بتسن را جلوی دوربین به تصویر بکشند. دی‌سی فیلمز همچنین در جریان رویداد اختصاصی‌ای که در تابستان سال گذشته‌ی میلادی برگزار شد، عنوان رسمی دومین اقتباس سینمایی شزم را رونمایی کرد: Shazam! Fury of the Gods.

وب سایت The Wrap به واسطه‌ی یک گزارشی اختصاصی مدعی شد ریچل زگلر (Rachel Zegler) به تیم بازیگری Shazam 2 پیوسته است. نویسنده اطلاعات چندانی را از منبع خود دریافت نکرد و نمی‌داند هنرپیشه‌ی جوان چه نقشی را بر عهده گرفته است. با این حال، تاکید داشت زگلر یکی از نقش‌های اصلی را جلوی دوربین ایفا می‌کند. با گذشت مدت کوتاهی، خواننده و یوتیوبر آمریکایی متن کوتاهی را از طریق حساب کاربری توییتر خود به اشتراک گذاشت و تمامی بخش‌های مطلب The Wrap را تایید کرد. هر چند، وارد جزئیات نشد و نگفت به عنوان کدام شخصیت در جریان داستان حضور دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا