کتاب کومیک

بازیگر هارلی کویین از علاقه شدید خود برای پیوستن پویزن آیوی به DCEU می‌گوید

مارگو رابی در مصاحبه اخیر خود با وب سایت Den of Geek بار دیگر درباره علاقه‌ شدیدش برای پیوستن پویزن آیوی به DCEU گفت.

Marvel Cinematic Universe از لحاظ کیفیت و محبوبیت شرایط بسیار خوبی دارد اما چنین جمله‌ای را نمی‌توان برای DC Extended Universe به کار برد. دنیای مشترک دی‌سی فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشته و در حال حاضر هم طرفداران به صورت دقیق نمی‌دانند چه چیزی در انتظارشان است. با وجود انتقادهایی که به DCEU می‌شود، هیچ فردی نمی‌تواند محبوبیت هارلی کویین با نقش‌آفرینی مارگو رابی (Margot Robbie) را نادیده بگیرد. رابی نه تنها بازیگر این فرنچایز بزرگ است، بلکه یکی از تهیه‌کنندگان آن به شمار می‌رود. در نتیجه، این چهره آمریکایی حالا به یکی از مهره‌های اصلی DCEU تبدیل شده و وارنر مجبور است به خواسته‌های او احترام بگذارد.

هارلی کویین و پویزن آیوی در ابتدا به عنوان دشمنان بتمن معرفی شدند اما به مرور زمان تکامل یافته و حالا پیچیدگی‌های فراوانی دارند. پایان یافتن رابطه عاشقانه هارلی و جوکر در کمیک بوک ضربه روحی بزرگی را به روان‌شناس وارد می‌کند. او که به دنبال آرامش و آسایش است، رابطه دوستانه‌ای را با پویزن آیوی شکل می‌دهد؛ رابطه‌ای که به واسطه اهمیت و جذابیت بالایش به مدیوم‌های مختلف راه یافته است. جدیدترینش، انیمیشن سریالی Harley Quinn بوده که فصل جدید آن از طریق سرویس HBO Max منتشر خواهد شد. در حال حاضر، گروهی از طرفداران آثار دی‌سی می‌خواهند این رابطه را روی پرده نقره‌ای ببینند. به خصوص حالا که رابطه جوکر و هارلی تمام شده است.

مارگو رابی اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Den of Geek انجام داد. او در بخشی از گفتگو درباره علاقه‌ شدیدش برای پیوستن پویزن آیوی به DCEU صحبت کرد. اینطور که به نظر می‌رسد، رابی از هر فرصتی برای مطرح کردن این ایده با مدیران وارنر بهره برده و تمام تلاش خود را به کار گرفته تا رابطه هارلی کویین و پویزن آیوی را نهایتا در سینماها مشاهده کند. نخستین باری نیست که بازیگر آمریکایی به این موضوع اشاره دارد. او قبلا گفته بود رابطه این دو شخصیت یکی از جنبه‌های مورد علاقه‌اش در کمیک بوک‌ها است. در ادامه می‌توانید صحبت‌هایش اخیرش را مطالعه کنید:

باور کنید تمام مدت در گوششان می‌خوانم. احتمالا حالشان از شنیدن دوباره آن بهم می‌خورد اما همینطور می‌گویم: «پویزن آیوی، پویزن آیوی. زود باشید. بیایید این رابطه را به تصویر بکشیم.»

من برای تماشای رابطه هارلی کویین و پویزن آیوی روی پرده نقره‌ای بسیار مشتاق هستم. فکر می‌کنم نتیجه کار بسیار سرگرم‌کننده خواهد بود. برای همین، به اذیت کردنشان ادامه خواهم داد. نگران نباشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا