کتاب کومیک

بازیگر نقش نیمور در دنیای سینمایی مارول ظاهرا مشخص شده است

وب سایت The Illuminerdi در بخشی از گزارش اخیر خود بازیگر نقش نیمور در دنیای سینمایی مارول را معرفی کرده است.

Black Panther در ژانویه ۲۰۱۸ میلادی به سینماها آمد و به واسطه کارگردانی، فیلمنامه، بازیگری، طراحی لباس، طراحی صحنه و موسیقی متن بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کرد. این فیلم همچنین در مقابل بوده ۲۰۰ میلیون دلاری خود بیش از یک میلیارد و ۳۴۸ میلیون دلار فروخت تا گمانه‌زنی‌هایی درباره ساخت قسمت دوم به وجود بیاید. با گذشت چند ماه، گمانه‌زنی‌ها به حقیقت تبدیل شد و رایان کوگلر (Ryan Coogler) قرارداد تازه‌ای را با مارول به امضا رساند تا وظیفه نویسندگی و کارگردانی را به دوش بکشد. این فیلم در حال حاضر با نام Black Panther: Wakanda Forever شناخته شده و قرار است به واکاندا بپردازد. دلیل این اتفاق را باید در فوت بازیگر نقش اصلی، یعنی چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) جستجو کرد.

طی سال‌های گذشته شایعه‌های مختلفی پیرامون Black Panther: Wakanda Forever منتشر شده است. طبق یکی از آن‌ها، داستان درباره تقابل واکاندا و یک تمدن مخفی است که پادشاهی آتلانتیس نام داشته و زیر دریا واقع شده است. آتلانتیسی‌ها، یک ملت جنگجو بوده و تحت رهبری نیمور هستند. نیمور مک‌کنزی تا به این لحظه حضوری در فیلم‌های دنیای سینمایی مارول نداشته اما نخستین بار در Iron Man 2 به او اشاره شد. دومین اشاره در Avengers: Endgame رخ داد؛ جایی که بلک ویدیو و اوکویه مشغول صحبت درباره زمین‌لرزه‌هایی زیر دریا هستند. اوکویه در این بخش از فیلم تاکید دارد زمین‌لرزه‌های اخیر چیزی بیشتر از فرورانش‌های جزئی بوده و عامل دیگری باعث رخ دادنشان شده است. اینطور که به نظر می‌رسد، شایعه مزبور حقیقت داشته است.

وب سایت The Illuminerdi به واسطه یک گزارش اختصاصی سرانجام بازیگر نقش نیمور در دنیای سینمایی را معرفی کرده است. با توجه به متن، تنک هوئرتا (Tenoch Huerta) که نوامبر سال گذشته میلادی به Black Panther: Wakanda Forever پیوسته بود، به عنوان ساب-مارینر جلوی دوربین خواهد رفت. هوئرتا بیشتر در آثار آمریکای لاتین و اسپانیایی حاضر شده و چندان در میان مخاطبان انگلیسی زبان شناخته شده نیست. هر چند، Narcos: Mexico را در پرونده هنری خود دارد. نگارنده مطلب در بخشی دیگر مدعی شد نیمورا و آتوما هم در فیلم حاضر خواهند بود اما بازیگرانشان هنوز انتخاب نشده‌اند. این دو شخصیت در کمیک بوک‌ها به دنبال ایجاد جنگ میان پادشاهی آتلانتیس و کشورهایی هستند که روی سطح زمین واقع شده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا