اخبار تلوزیون و سریال

بازیگر فیلم زیبای خفته یکی از نقش‌های سریال The Witcher: Blood Origin را بر عهده گرفت

با توجه به گزارشی که در خروجی وب سایت Deadline قرار گرفته، سوفیا براون بازیگر سریال Giri/Haji به جمع هنرپیشه‌های The Witcher: Blood Origin پیوسته است.

اقتباس تلویزیونی The Witcher اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت و علی‌رغم بازخوردهای ضد و نقیض، عملکرد بسیار خوبی را در زمینه بازدید به ثبت رساند. با رخ دادن این اتفاق، مدیران نتفلیکس تصمیم گرفتند همزمان با ساخت فصل دوم، بخشی از تمرکز خود را روی گسترش جهان داستان قرار دهند. در همین راستا، ساخت دو اسپین‌آف در دستور کار قرار گرفت: اولین مورد، The Witcher: Nightmare of the Wolf بوده و یک انیمیشن سینمایی است که به سرگذشت وزمیر می‌پردازد؛ دومین مورد هم The Witcher: Blood Origin نام داشته و چند قرن پیش از اتفاقات سریال اصلی را به تصویر می‌کشد.

نتفلیکس اوایل بهمن سال گذشته نخستین بازیگر The Witcher: Blood Origin را معرفی کرد. او جودی ترنر-اسمیت (Jodie Turner-Smith) نام داشت و قرار بود به عنوان آیل جلوی دوربین برود. آیل، یک مبارزه ماهر توصیف شده که صدایی شبیه به یک الهه دارد. او یک در یک برهه زمانی محافظ ملکه بود اما شمشیرزنی را کنار گذاشت تا علاقه‌اش، یعنی موسیقی را دنبال کند. سرنوشت مطابق انتظار آیل پیش نرفته و مجبور می‌شود بار دیگر شمشیر دست بگیرد. ترنر-اسمیت بنا به دلایلی از پروژه جدا و حال و با گذشت چند هفته، جایگزینش معرفی شده است.

طبق گزارش اخیر وب سایت Deadline، سوفیا براون (Sophia Brown) جایگزین جودی ترنر-اسمیت در The Witcher: Blood Origin شده و قرار است شخصیت آیل را جلوی دوربین به تصویر بکشد. براوان اصالتا انگلیسی بوده و فعالیت خود را با نقش‌آفرینی در آثار این کشور آغاز کرد. از شاخص‌ترین نام‌هایی که در پرونده‌اش دیده می‌شود می‌توان سریال Giri/Haji را نام برد. براون همچنین در Beauty and the Beast حضور داشته که سال ۲۰۱۷ میلادی توسط والت دیزنی روی پرده نقره‌ای آمده بود.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا