کتاب کومیک

بازیگر باکی بارنز در The Falcon and The Winter Soldier از آسیب‌دیدگی‌هایش حین فیلمبرداری می‌گوید

سباستین استن بازیگر باکی بارنز در The Falcon and The Winter Soldier در بخشی از گفتگوی اخیر خود به آسیب‌دیدگی‌هایش حین فیلمبرداری سریال پرداخت.

The Falcon and The Winter Soldier، یکی از جدیدترین آثار Marvel Cinematic Universe به شمار می‌رود که فصل اول آن شش قسمت داشته و بین مارس الی آوریل سال جاری میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. داستان، درباره سم ویلسون با نقش‌آفرینی آنتونی مکی (Anthony Mackie) و باکی بارنز با نقش‌آفرینی سباستین استن (Sebastian Stan) است که رابطه خوبی با یکدیگر ندارند اما مجبور می‌شوند یک گروه تشکیل دهند. آن‌ها باید گروهی به نام پرچم‌کوبان را متوقف کنند که به واسطه اقدامات خرابکارانه به دنبال بهبود وضع زندگی گروهی از انسان‌ها هست؛ انسان‌هایی که از شرایط رفاهی خوبی برخوردار نبوده و توسط جوامع بین‌المللی نادیده گرفته می‌شوند.

باکی بارنز در Captain America: The First Avenger به عنوان نزدیک‌ترین دوست استیو راجرز معرفی می‌شود. باکی طی اتفاقی از دیگر اعضای گروه جدا شد و به نظر می‌رسید جان خود را از دست داده اما در Captain America: The Winter Soldier فاش می‌شود زنده است. او توسط هایدار شستشوی مغزی داده شده و حالا تحت عنوان سرباز زمستان دست به قتل اهداف مورد نظر می‌زند. باکی نهایتا هوشیاری خود را به دست آورده و به انتقامجویان می‌پیوندد. نقش باکی، پیچیدگی‌های مختلفی داشت که یکی از آن‌ها، انجام بدلکاری‌های مختلف برای صحنه‌های اکشن بوده است.

سباستین استن چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Variety انجام داد. بازیگر باکی بارنز در The Falcon and The Winter Soldier در بخشی از گفتگو به این سریال پرداخت و فاش کرد حین فیلمبرداری آن، دو بار آسیب دید. نکته جالب ماجرا اینجا است که یکی از آسیب‌دیدگی‌ها در صحنه‌ای رخ داد که به هیچ نوع بدلکاری‌ای احتیاج نداشت. اگر به یاد داشته باشید، باکی و سم ویلسون در قسمت پنجم سریال مشغول تعمیر قایق خانوادگی ویلسون‌ها هستند. استن برای ضبط یکی از صحنه‌ها باید از لندرگاه روی قایق می‌پرید. پریدن باعث شد پایش به شکل بدی پیچ بخورد، به‌طوری که در ابتدا فکر می‌کرد پایش شکسته و قادر به راه رفتن نیست.

آسیب‌دیدگی دوم، خارج از فرآیند فیلمبرداری رخ داد. طبق توضیحات، دیر وقت بود و بازیگر باکی بارنز در The Falcon and The Winter Soldier قصد داشت از توالت استفاده کند که حین راه رفتن ناخنش شکست. شکستگی ناخن به گونه‌ای بود که بسیاری از صحنه‌ها را با درد فراوان ضبط کرد. او مجبور بود با اتمام هر برداشت پایش را سریعا از چکمه بیرون آورده و داخل سطل یخ قرار دهد تا دردش آرام شود.

مارول تا به این لحظه صحبتی از فصل دوم The Falcon and The Winter Soldier به میان نیاورده است اما گمانه‌زنی‌هایی به وجود آمده که ساخت ادامه را قطعی می‌دانند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا