سینما

بازگشت امیلی بلانت و راک در فیلم Jungle Cruise 2

با محبوبیت فیلم گشت و گذار در جنگل، دیزنی تصمیم گرفته قسمت دوم آن را با ستارگان قبلی این عنوان یعنی دواین جانسون در نقش فرانک ولف و امیلی بلانت در نقش دکتر لیلی هاگتون بسازد.

انتظار می‌رود علاوه بر بازگشت دو بازیگر اصلی، مایکل گرین نویسنده و ژاومه کویت-سرا کارگردان به همراه تهیه‌کنندگان جان دیویش، جان فاکس، بو فلین، دنی گاریسا و هیرام گاریسا هم برای ساخت ادامه فیلم Jungle Cruise برگردند. اسکات شلدون، تهیه‌کننده اجرایی قسمت اول فیلم Jungle Cruise هم یک‌بار دیگر برای تولید ماجراجویی‌های جدید آماده است. محدودیت‌های کرونایی هم نتوانست جلوی فروش ۱۸۷ میلیون دلاری فیلم Jungle Cruise را در سراسر دنیا بگیرد. فیلم گشت و گذار در جنگل، تنها ۱۰۰ میلیون دلار در آمریکا سود کرده و مبلغ زیادی به دست آورده. با توجه به سودی که دیزنی به خاطر فیلم Jungle Cruise 1 در دوران همه‌گیری کرونا تجربه کرده، غافلگیرکننده نیست که بخواهد به  قسمت دومش فکر کند.

از پخش فیلم Jungle Cruise در سه روز ابتدایی از دیزنی پلاس هم غافل نشویم که توانست ۳۰ میلیون دلار به دست بیاورد. بازگشت سرمایه، دریافت رتبه A از طرف CinemaScore و گرفتن امتیاز ۹۲% از سایت Rotten Tomatoes، دیزنی را به سمت ساخت دنباله فیلم هل می‌دهند. هرچند نباید حضور دو ستاره مشهور هالیوودی راک و امیلی بلانت را در فروش فیلم‌هایی که در آن بازی می‌کنند بی‌تاثیر دید.

فیلم گشت و گذار در جنگل هم مانند مجموعه فیلم‌های دزدان دریایی کارائیت، درباره گردش در پارک‌های دیزنی است. گردش در دیزنی‌لند به تازگی با تغییراتی از جمله حذف برخی سکانس‌های حساس نژادی بازگشایی می‌شود.

با این وجود، هنوز هیچ اطلاعاتی از فیلم Jungle Cruise 2 وجود ندارد و به محض انتشار اولین جزئیات، آن‌ها را در سایت و شبکه‌های اجتماعی سرگرمی به اشتراک خواهیم گذاشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا