بازی ویدئویی

اولین ویدیو گیم پلی Saints Row از راه رسید؛ با جهانی کاملا جدید آشنا شوید

شرکت دیپ سیلور ساعاتی قبل اولین ویدیو گیم پلی Saints Row را در کانال یوتیوب خود قرار داد که بیش از ۷ دقیقه زمان دارد.

سری بازی‌های Saints Row به خاطر نگاه متفاوت و طنزآمیز به درگیری گروه‌های گنگستری توانست نامی برای خود در میان علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی دست و پا کند. سازندگان که می‌خواستند ایده‌های تازه را در نسخه‌های جدید به کار بگیرند، المان‌های فراطبیعی را به آن اضافه کردند. این روند ادامه یافت تا جایی که طرفداران مجموعه در Saints Row: Gat Out of Hell به جهنم رفته و سعی می‌کنند رئیس خود را نجات دهند؛ فردی که در اسارت شیطان قرار دارد.

با دور شدن از ریشه‌های مجموعه و ثبت عملکردی ضعیف توسط Saints Row: Gat Out of Hell و Agents of Mayhem، ناشر و تیم توسعه در استودیو ولیشن (Volition) تصمیم گرفتند چند سالی را به Saints Row استراحت داده و در همین حین، روی نسخه ریبوت کار کنند؛ نسخه‌ای که مجموعه را به ریشه‌های خود بازمی‌گرداند. محصول جدید سرانجام در شب افتتاحیه رویداد Gamescom 2021 رونمایی شد و داستانش در شهری تخیلی به نام سانتو ایلسو جریان دارد. مطابق انتظار، اتفاقات حول محور درگیری میان گروه‌های مختلف گنگستری می‌چرخد.

دیپ سیلور ساعاتی اولین ویدیو گیم پلی Saints Row را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو بیش از ۷ دقیقه زمان داشته و در ابتدا صداپیشه نقش اصلی را نشان می‌دهد که توضیحات کلی را پیرامون محصول بیان می‌کند. دوربین در ادامه به سراغ برخی از دست‌اندرکاران پروژه رفته و صحبت‌هایشان را درباره موضوعات مختلف از جمله شهر سانتو ایلسو پخش می‌کند. در همین حین، شاهد نماهای مختلفی از لوکیشن اتفاقات هستیم. ویدیو در ادامه به سراغ خود بازی رفته و سعی می‌کند مخاطب را با آنچه در انتظارش قرار دارد آشنا کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا