کتاب کومیک

اولین ویدیو از حضور اندرو گارفیلد در فیلم مرد عنکبوتی ۳ فاش شد

اندرو گارفیلد در ادامه عنوان کرد که خود او نیز طرفدار دنیای سینمایی مارول بوده و از ایده جهان‌های موازی بسیار استقبال کرده و در همین راستا درک می‌کند که چرا طرفداران علاقه دارند تا چنین شایعاتی را پراکننده کنند. این بازیگر محبوب در ادامه افزود که هم اکنون تنها می‌توانیم صحنه‌های مورد نظر خود از گردهم آمدن سه مرد عنکبوتی را تصور کنیم و منتظر بمانیم تا که خود فیلم اکران شود، در نهایت نتیجه دو حالت بیشتر نخواهد داشت، یا طرفداران شگفت زده شده و سه مرد عنکبوتی را در کنار یکدیگر خواهند دید و یا اینکه نا امید شده و تنها تام هالند (Tom Holland) را در لباس مردعنکبوتی مهربان همسایه خواهند دید. 

علاوه بر تمام شایعات و صحبت‌های خود اندرو گارفیلد در رابطه با حضور او در این اثر، مدتی پیش تصاویری از پشت صحنه فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه منتشر شد که اندرو گارفیلد را در لباس مرد عنکبوتی در محل فیلمبرداری این اثر نشان می‌داد. شرکت سونی سریعا این تصاویر را به علت قوانین کپی رایت پاک کرده و با همین اقدام خود طرفداران را به حقیقی بودن این تصاویر بیشتر امیدوار کرد. پس از گذشت مدتی کلیپی سه ثانیه‌ای منتشر شد که به نظر می‌رسید مربوط به همان تصاویر باشد. اکنون نیز نسخه با کیفیت‌تری از همان کلیپ منتشر شده که اندرو گارفیلد را به وضوح در لباس مردعنکبوتی نشان می‌دهد. 

فیلم مرد عنکبوتی ۳ در تاریخ ۱۷ ماه سپتامبر اکران خواهد شد و در نهایت خواهیم دید که آیا شایعات ساخته شده از حقیقت می‌گویند یا رویای ناکام طرفداران. بدون شک حتی اگر این دو بازیگر در فیلم مذکور حضور نداشته باشند هم، با توجه به آمار بازدید فوق‌العاده تریلر این فیلم در طی ۲۴ ساعت که رکورد فیلم محبوب انتقام جویان پایان بازی – Avengers: Endgame را نیز حتی پشت سر گذاشت، با اثری موفق و جذاب روبه‌رو خواهیم شد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا