سینما

اولین نگاه به ظاهر سگ زامبی در لایو اکشن جدید Resident Evil

 جدیدترین کلیپ منتشر شده از لایو اکشن جدید Resident Evil در حساب توییتر این فرنچایز خبر از حضور سگ‌های زامبی این فرنچایز در جدیدترین لایو اکشن رزیدنت ایول می‌دهند. فرنچایز رزیدنت اویل یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای ترسناک در صنعت بازی‌های کامپیوتری بوده و در طول زمان آثار متفاوتی از این فرنچایز منتشر شده است. 

می‌توان گفت که Resident Evil تنها یک بازی کامپیوتری نیست و تا کنون چندین انیمیشن، سریال و فیلم سینمایی بر اساس داستان‌های این اثر ساخته و منتشر شده است که بسیار در بین مخاطبین و طرفداران این بازی محبوب شده است. 

هم اکنون نیز در پاییز پیش رو جدیدترین لایو اکشن این فرنچایز منتشر شده و هم زمان با هالووین طرفداران این باری را باری دیگر مجذوب خود خواهد کرد. Resident Evil: Welcome to Raccoon City جدیدترین اثر سینمایی از فرنچایز  رزیدنت ایول بوده که در حقیقت ریبوتی از سری بازی به همین نام است. 

فیلم Resident Evil: Welcome to Raccoon City داستان گروهی از محققین و بازمانده را تعریف می‌کند که جهت تحقیق و کاووش حول محور ویروسی مرگبار که مردم چهان را درگیر خود کرده به منطقه‌ای ترسناک به نام  Raccoon City می‌روند که به نظر می‌رسد سرچشمه این ویروس خطرناک بوده و تا حدی به شرکت داروسازی معروف Umbrella مرتبط می‌شود. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا