کتاب کومیک

اولین تصویر پشت صحنه She-Hulk به فضای مجازی راه یافت

اکانت Atlanta Filming که در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت دارد، اولین تصویر پشت صحنه She-Hulk را به اشتراک گذاشته است.

مارول در جریان رویداد D23 Expo که سال ۲۰۱۹ میلادی برگزار شد، ساخت آثار مختلفی را تایید کرد که یکی از آن‌ها She-Hulk است. استودیو آمریکایی طی ماه‌های بعد هیچ گونه جزئیاتی را به اشتراک نگذاشت و خبرگزاری‌ها هم نتوانستند از طریق اینسایدرهای خود به اطلاعات قابل‌توجهی دست یابند؛ اتفاقی که چندان هم غیرمنتظره نبود. به هر حال، اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی ویروس کرونا به یک بحران جهانی تبدیل شد و تمامی پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی را با توقفی چند ماهه مواجه کرد. مارول نهایتا سکوت خود را شکاند و تایید کرد تاتیانا مازلانی (Tatiana Maslany) نقش اصلی را ایفا می‌کند و مارک رافلو (Mark Ruffalo) هم برای ایفای نقش خود بازمی‌گردد.

She-Hulk Daily، یک اکانت است که در توییتر فعالیت داشته و همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، اخبار مربوط به اقتباس لایو اکشن هالک-دخت را پوشش می‌دهد. مدیر اکانت چندی پیش توییتی را درباره روند تولید به اشتراک گذاشت. طبق توییت، در صورتی که به وب سایت رسمی ایالات جورجیا واقع مراجعه کنید، با بخشی لیست مانند مواجه می‌شوید. این بخش لیست فیلم‌ها و سریال‌هایی را در خود جای داده که در این ایالت فیلمبرداری می‌شوند. با توجه به لیست، اقتباس سریالی هالک-دخت هم اکنون در فاز فیلمبرداری به سر می‌برد. اگرچه دیگر منابع ادعای She-Hulk Daily را تایید نکردند اما حالا می‌توان گفت کاملا درست بوده است.

اکانت اینستاگرامی Atlanta Filming ساعاتی قبل اولین تصویر پشت صحنه She-Hulk را به اشتراک گذاشته که تاتیانا مازلانی را نشان می‌دهد. البته تصویر از زاویه چندان خوبی تهیه نشده است. با این حال، به نظر می‌رسد مازلانی یک شیلد حفاظتی روی صورت دارد. در صورتی که این حدس صحیح باشد، عکس مزبور در شرایطی تهیه شده که فیلمبرداری صورت نمی‌گرفت. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا