کتاب کومیک

اولین تصویر رسمی سریال Peacemaker اسپین آف The Suicide Squad از راه رسید

وب سایت Entertainment Weekly چندی پیش در قالب یک مطلب اختصاصی اولین تصویر رسمی سریال Peacemaker را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشت.

مارول سعی دارد با ساخت سریال‌های اختصاصی برای دیزنی پلاس، تعدادی از داستان‌های متعلق به Marvel Cinematic Universe را از این طریق به تصویر بکشد. وارنر و دی‌سی اینترتینمنت سیاست مشابهی را اتخاذ کرده و هم اکنون سریال اختصاصی و لایو اکشن Peacemaker را می‌سازند که اسپین آفی برای The Suicide Squad است. دومین اقتباس سینمایی جوخه انتحار در آگوست سال جاری میلادی به سالن‌های نمایش آمد و با وجود بازخوردهای مثبت، نتوانست عملکرد قابل‌قبولی را در باکس آفیس جهانی به ثبت برساند. در ضمن، داستان درباره تعدادی زندانی از جمله پیس میکر است که می‌پذیرند در مقابل حضور در یک ماموریت بسیار خطرناک، محکومیتشان کمتر شود.

کریستوفر اسمیت ملقب به پیس میکر در فرنچایز DC Extended Universe قاتلی بی‌رحم است که تنها یک هدف را دنبال می‌کند: برقراری صلح. او برای دستیابی به خواسته خود دست به هر اقدامی زده و هیچ گونه خط قرمز اخلاقی‌ای ندارد. اگرچه مخاطب در جریان The Suicide Squad با خلق و خوی او به صورت کامل آشنا می‌شود، اطلاعاتی از سرگذشت و نحوه تبدیل شدنش به چیزی که امروز هست بدست نمی‌آورد. سریالی که وارنر برای سرویس استریم HBO Max می‌سازد، قرار است به گذشته او پرداخته و در عین حال، جدیدترین ماموریتش را به تصویر بکشد.

وب سایت Entertainment Weekly ساعاتی قبل یک مطلب اختصاصی کار کرد و به واسطه آن، اولین تصویر رسمی سریال Peacemaker را به اشتراک گذاشته است. این عکس شخصیت‌های اصلی داستان را نشان می‌دهد که در قالب یک گروه دور میزی جمع شده و ظاهرا مشغول بحث پیرامون یک موضوع مهم هستند. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا