سینما

اولین تریلر Spider-Man: No Way Home چه زمانی از راه می‌رسد؟

دنیل ریچمن یکی از افشاگرهای صنعت سینما به واسطه یک توییت زمان تقریبی انتشار اولین تریلر Spider-Man: No Way Home را فاش کرده است.

با نگاه به لیست فیلم‌هایی که طی ماه‌های باقی مانده از سال ۲۰۲۱ اکران می‌شوند، با آثار متعددی مواجه می‌شوید که یکی از آن‌ها Spider-Man: No Way Home است. سومین ماجراجویی پیتر پارکر در دنیای سینمایی مارول در لیست انتظار بسیاری از مخاطبان سینما قرار دارد، با این حال سونی هنوز فعالیت کمپین تبلیغاتی‌اش را آغاز نکرده است. البته طی ماه‌های گذشته چند اسباب بازی با محوریت No Way Home معرفی شده‌اند که وظیفه نشرشان بر عهده سامورایی‌ها نیست.

شایعه‌هایی که پیرامون Spider-Man: No Way Home بوده و به فضای مجازی آمده‌اند، نقش بسزایی در افزایش بیتابی طرفداران داشته است. اینطور که به نظر می‌رسد، نظم مولتی ورس در جریان No Way Home بهم ریخته و نسخه‌های تام هالند (Tom Holland)، توبی مگوایر (Tobey Maguir) و اندروید گارفیلد (Andrew Garfield) مرد عنکبوتی با یکدیگر مواجه می‌شوند؛ مانند اتفاقی که پیش از این در سریال Loki رخ داده است. البته لیست شخصیت‌های قدیمی‌ای که بازمی‌گردند به همین دو مورد خلاصه نشده و ظاهرا گرین گابلین هم در داستان حضور دارند. هر چند، ویلیام دفو (Willem Dafoe) از ارائه یک پاسخ صریح نسبت به این موضوع طفره می‌رود.

دنیل ریچمن (Daniel Richtman) یکی از افشاگرهای مشهور صنعت سینما است که روی دنیای سینمایی مارول تمرکز دارد. او به واسطه یکی از توییت‌های خود مدعی شد اولین تریلر Spider-Man: No Way Home هفته آینده و در جریان رویداد CinemaCon پخش می‌شود. ریچمن در ادامه گفت این تریلر تنها برای حاضران پخش شده و قرار نیست به صورت عمومی منتشر شود؛ موضوعی که قطعا برای طرفداران خوشایند نیست زیرا سینماکان یک رویداد تخصصی بوده و مخاطبان عادی معمولا حضور چندانی در آن ندارند.

پخش انحصاری تریلر فیلم‌های مورد انتظار در جریان رویداد سینماکان اتفاق جدیدی نبوده و قبلا بارها رخ داده است. با اینحال، یک نکته امیدوارکننده وجود دارد که نباید از کنارش گذشت. افرادی که فرصت حضور در رویداد را بدست می‌آورند، معمولا توجهی به قوانین نداشته و به واسطه تلفن همراه خود از تریلر فیلم گرفته و آن را در فضای مجازی به اشتراک می‌گذارند. با در نظر گرفتن این موارد، احتمالا نسخه‌ای از اولین تریلر Spider-Man: No Way Home قطعا به فضای مجازی خواهد آمد.

دنیل ریچمن توییت مربوط به اولین تریلر فیلم جدید مرد عنکبوتی را پاک کرده است. گروهی از کاربران، این اتفاق را نشانه صحت داشتن ادعایش می‌دانند. آن‌ها معتقد هستند اگر اطلاعات دریافتی ریچمن اشتباه بوده، به واسطه یک توییت دیگر به صحت نداشتن اطلاعات اشاره می‌کرد.

عدم تمایل سونی برای انتشار آیتم‌های تبلیغاتی Spider-Man: No Way Home احتمالا به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا باشد. متاسفانه سویه دلتا قدرت سرایت و کشندگی بیشتری داشته و تردید مردم برای حضور در اماکن شلوغ را افزایش داده است. این اتفاق به حدی جدی بوده که سامورایی‌ها اکران Venom: Let be the Carnage را باری دیگر به تعویق انداخته‌اند؛ اتفاقی ممکن است برای No Way Home هم رخ دهد.

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا