بازی ویدئویی

اولین تریلر بازی Call of Duty: Vanguard منتشر شد

در تریلر تازه منتشر شده، شاید مهم‌ترین موردی که دیده می‌شود و خود سازندگان هم روی آن تاکید دارند، این است که داستان بازی در چندین جبهه مختلف روایت می‌شود. برای مثال در ابتدا نشان داده می‌شود که ظاهرا جنگ در جبهه آفریقای شمالی با سربازان انگلستان دنبال می‌شود. سپس در غرب اروپا شعله دیگری از همین جنگ توسط سربازان گروه Airborne آمریکایی رو به خاموشی می‌رود. اما در حالی که عنوان WWII تنها روی همین جبهه غرب تمرکز داشت، در این بازی جدید ظاهرا جنگ بین آمریکا و ژاپن و همچنین جبهه شوروی سابق و آلمان نازی هم به تصویر کشیده خواهد شد تا شاهد یک نمای کلی از جنگ جهانی دوم و تمامی جوانب مختلف آن باشید.

جدای از این موضوع نیز اگر به جزئیات تریلر دقت کنید، کاملا مشخص است که بخش‌هایی از گیم پلی بازی به نمایش گذاشته شده تا یک پیش‌نمایش از نحوه کشتن دشمنان خود را ببینید. همچنین نشان دادن نیرو هوایی و تانک‌ها بدون شک به این مورد اشاره دارند که قرار است در Vanguard نیز به مانند عناوین قدیمی سری Call of Duty، بر آن‌ها سوار شده و یک گیم پلی جداگانه در حالت داستانی یا حتی Multiplayer را تجربه کنید.

بازی Call of Duty: Vanguard برای عرضه در تاریخ ۱۴ آبان (۵ نوامبر) در کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در نظر گرفته شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا