بازی ویدئویی

اولین اطلاعات و تصاویر Battlefield Mobile منتشر شد

محصول جدید استودیو Industrial Toys یک بخش به نام War Heroes را در خود جای داده است. با توجه به توضیحات، این بخش نه تنها اطلاعاتی را با محوریت سرگذشت کاراکترها در اختیار کاربر قرار می‌دهد، بلکه او را برای حضور در نبرد آماده می‌کند؛ نبردهایی عظیم که شامل وسائل نقلیه مختلف مانند تانک و موتور چهارچرخ می‌شود. سازندگان همچنین تاکید دارند محیط‌ها تخریب‌پذیر هستند؛ به طوری که کاربر می‌تواند با استفاده از تانک یک ساختمان را به صورت کامل نابود کرده و بدین ترتیب، رقبای خود را به کام مرگ بفرستد.

همان‌طور که پیش از این اشاره شد، توسعه‌دهندگان و شرکت ناشر هیچ اشاره‌ای به مدها یا تعداد کاربران یک رقابت نداشته‌اند اما مدعی شده‌اند کاربران حین یک رقابت از آزادی عمل برخوردار بوده و می‌توانند استراتژی‌های مختلف خود را پیاده‌سازی کنند.

Battlefield Mobile در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ میلادی در دسترس قرار می‌گیرد. آن دسته از طرفدارانی که علاقه‌ای به انتظار ندارند، می‌توانند برای تجربه نسخه آزمایشی اقدام کنند؛ نسخه‌ای که در پاییز امسال برای کاربران دو کشور اندونزی و فیلیپین منتشر می‌شود. برای ثبت نام می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

به لطف ترندی که در بازار موبایل به وجود آمده، Battlefield Mobile به صورت رایگان برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS عرضه شده و دارای بتل پس و خرید‌های درون‌برنامه‌‌ای خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا