دنیای مد

انواع آزمون های تعیین سطح زبان انگلیسی

معرفی اپلیکیشن زبانشناس

ممکن است تا به حال برای یادگیری زبان روش های زیادی را امتحان کرده باشید. خب دوست دارید بدانید تا اینجای راه را درست رفتید یا نه؟ یک راه آسان برای سنجیدن دانش زبان انگلیسی شرکت در آزمون ها و پاسخ به سوالات تعیین سطح زبان است. 

اگر دوست دارید با این آزمون ها و سوالات تعیین سطح زبان آشناتر بشوید، خواندن این مطلب را از دست ندهید. 

انواع آزمون تعیین سطح

برای یادگیری یک موضوع جدید چندین راه وجود دارد برخی از این روش ها ما را سریع تر و راحت تر به نتیجه می رسانند. مثل انواع روش های یادگیری خودآموز با کمک اپلیکیشن ها که می توانند یک تنه یک کمک حسابی به مدیریت زمان و هزینه های ما بکنند.
اما گاهی برای معاشرت بیشتر و روابط اجتماعی شاید دوست داشته باشید در کلاس های آموزشگاهی هم شرکت کنید؛ در این حالت آموزشگاه ها برای اینکه بدانند شما در چه مرحله ای قرار دارید با سوالات تعیین سطح سعی می کنند سطح دانش شما را بسنجند.
آزمون تعیین سطح زبان می تواند به دو شکل کتبی و شفاهی انجام شود. سوالات تعیین سطح زبان در این دو آزمون با هم متفاوت است. اما در بعضی از آموزشگاه ها تنها آزمون شفاهی را انجام می دهند.
در آزمون کتبی معمولا سوالات چهارگزینه ای هستند و بیشتر گرامر و دایره لغات افراد را می سنجند. سوالات تعیین سطح زبان کتبی به مرور سخت تر و چالش برانگیزتر می شوند و هرچه بتوانید به سوالات بیشتری پاسخ دهید سطح زبان شما بالاتر ارزیابی می شود. در آزمون شفاهی بیشتر، نحوه صحبت کردن فرد به زبان انگلیسی امتحان می شود. 

چالش سوالات امتحان

سوالات تعیین سطح زبان می توانند بسیار متفاوت باشند اما برخی از سوالات در بیشتر آزمون ها مشترک هستند و دانستنشان می تواند به آمادگی روانی شما کمک بسیاری کند. قبل از اینکه به سراغ بیان این سوالات برویم اجازه بدهید سوالی مطرح کنیم؟
هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی چیست؟ چرا یک روش خاص را برای یادگیری این مهارت انتخاب می کنید؟ به نظر می رسد با توجه به تعدد روش ها و گستردگی آموزشگاه ها این سوالات گیج کننده باشند. اما باید بدانید مهم ترین نکته این است که برای خود هدف گذاری مناسب داشته باشید. بهترین روش آن روشی است که شما را به هدفتان برساند.
واقعیت این است که اگر بتوانید سطح زبان انگلیسی خود را افزایش دهید گذراندن هر آزمونی که پیش رو داشته باشید ممکن خواهد بود. پس سعی نکنید سوالات تعیین سطح زبان را از حفظ کنید به جایش سعی کنید به درستی سوالات را درک کنید و نحوه پاسخ دادن به آنها را یاد بگیرید. در این صورت حتی اگر سوالات با آنچه یاد گرفتید متفاوت باشند باز هم چیزی برای گفتن دارید.
خدمات آکادمی زبانشناس

با زبانشناس به استقبال سوالات بروید

بهترین راه برای اینکه به سوالات تعیین سطح زبان به درستی پاسخ دهید استفاده از روش های به روز و کارآمد برای تقویت سطح زبانتان است. استفاده از اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی، یکی از این روش ها است.
زبانشناس در نرم افزار خود بهترین دوره ها را برای کمک به شما آماده کرده است. دوره هایی که با استفاده از آن به منابع صحیح و بسیاری برای یادگیری زبان انگلیسی دسترسی خواهید داشت. این دوره ها حتی شامل دوره های آزمون تافل و آزمون های مشابه نیز می شود و در سطوح مختلف طبقه بندی شده است. 
با استفاده از این منابع دایره لغات شما به اندازه مورد نیازتان گسترده خواهد شد و گرامر را به خوبی یاد می گیرید. این می تواند به شما در پاسخ به سوالات تعیین سطح زبان کمک کند پس در نصب نرم افزار تردید نکنید.
علاوه بر تمام اینها برای افزایش مهارت گفتاری می توانید از دریای اطلاعات در این اپلیکیشن استفاده کنید. پادکست ها و فایل های صوتی موجود در زبانشناس به شما کمک می کنند تا درک بهتری از زبان انگلیسی داشته باشید. به علاوه در زبانشناس دوره هایی برای مکالمات پیشرفته یا تجاری هم وجود دارد.
همین الان اپلیکیشن زبانشناس را از طریق لینک زیر دانلود کنید:
دانلود نرم افزار زبانشناس

انواع آزمون های تعیین سطح زبان انگلیسی

52

این مطلب مفید بود ؟20

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا