بازی ویدئویی

افشاگری بزرگ اپیک گیمز: نسخه‌ی ریمستر Alan Wake در راه است!

باز هم اپیک گیمز بی احتیاطی کرد تا نسخه‌ی ریمستر Alan Wake و نسخه‌ی پی‌سی بازی Final Fantasy 7 Remake لو بروند!

با اینکه بسیاری از علاقه‌مندان به بازی‌های ویدئویی بر این باور هستند که Remedy Entertainment مشغول ساخت دنباله‌ای برای بازی شگفت‌انگیز خود یعنی Alan Wake است، ولی طبق اطلاعات افشا‌شده‌ی جدید، به نظر می‌رسد که این استودیو قصد دارد تا دستی به سر و روی آلن ویک بکشد و نسخه‌ی ریمستر‌شده‌ی آن را منتشر کند. متاسفانه هنوز مشخص نیست که این نسخه در چه تاریخی عرضه خواهد شد.

از طرفی دیگر نیز بازی Final Fantasy 7 که سال پیش به شکل انحصاری برای کتسول پلی‌استیشن عرضه شد هم طبق اطلاعات افشا‌شده‌ی جدید به پلتفرم پی‌سی خواهد آمد. حالا سوال این‌جاست که این اطلاعات دقیقا به چه شکلی به بیرون درز کرده‌اند؟ استور اپیک گیمز!

ظاهرا دیتابیس اپیک گیمز به راحتی در دسترس قرار گرفته و طی کاوش‌هایی در این دیتابیس، مشخص شده که قرار است نسخه‌ی پی‌سی بازی Final Fantasy 7 Remake و نسخه‌ی ریمستر Alan Wake عرضه شوند.

تا به الان، رمدی این نسخه‌ی ریمستر را تائید نکرده و شخصا فکر نکنم که در چند سال اخیر نیز ریمستر کردن بازی Alan Wake را به عنوان برنامه‌ی خود، ذکر کرده باشد. البته سوی دیگر ماجرا را باید در نظر بگیریم، چرا که ممکن است استودیوی دیگری به جز رمدی، وظیفه‌ی ریمستر کردن الن ویک را بر عهده گرفته باشد و رمدی در حال حاضر به احتمال نسبتا زیاد، مشغول ساخت بازی Alan Wake 2 و خلق کابوس‌های جدیدی برای این نویسنده‌‌ی ماجراجو است.

بازی Alan Wake ابتدا در سال ۲۰۱۰ میلادی عرضه شد و سپس در سال ۲۰۱۲ میلادی، اسپین‌آفی از آن به نام Alan Wake’s American Nightmare منتشر شد و رمدی هم طی این چند سال علاقه‌ی شدید خود را به شکل مستمر برای ساخت دنباله‌ی این بازی نشان داده است. یکی از بارز‌ترین نمونه‌ی این امر نیز بازی Control و  بازگشت الن ویک در دی ال سی آن است.

نظر شما در مورد نسخه‌ی ریمستر بازی Alan Wake چیست؟ آیا آن را تهیه و برای اولین بار(شاید هم چندمین بار) از اتمسفر بی‌نظیر این بازی و مواجهه‌ی الن ویک با تاریکی لذت میبرید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا