بازی ویدئویی

اطلاعات لو رفته از بازی Fortnite نشان از ساختن کمان آتشین با فلفل می‌دهند!

در واقع ظاهرا قرار نیست تا یک کمان کاملا جدید به بازی اضافه شود، بلکه راه‌های ساخت دو اسلحه Shockwave Bow و Flame Bow برای راحت‌تر کردن کار بازیکنان اضافه خواهند شد.

برای به دست آوردن این دو کمان در حالت عادی، ابتدا باید برای ساخت مدل Shockwave یک Mechanical Bow به دست آورده یا با قطعاتی که از خراب کردن ماشین‌ها می‌توانید جمع کنید، آن را بسازید. سپس این کمان را با دو نارنجک Shockwave ترکیب کنید تا اسلحه Mechanical Shockwave Bow را به دست آورید. همچنین برای گرفتن کمان Flame یا آتشین، باید یک Primal Bow پیدا کرده یا با جمع‌آوری استخوان حیوانات بسازید تا بعد از آن، با بنزین یا شیشه انفجاری کرم‌های شب‌تاب کمان را ارتقا دهید و در نهایت یک Primal Flame Bow بسازید.

حال طبق اعلام این کاربر، کمان آتشین در بازی Fortnite به دو روش جدید با ترکیب با فلفل و یا ماهی Molten Spicy نیز ساخته می‌شود. همچنین کمان Shockwave نیز توسط ترکیب آن با ماهی Drift Hop Flopper قابل ساختن خواهد بود. با این حال بهتر است بدانید که سه روش گفته شده برای ساختن کمان‌های ارتقا یافته، تنها در فایل آپدیت فصل ۶ بازی پیدا شده‌اند؛ بدین معنا که ممکن است ابتدا برای استفاده توسط سازندگان قرار داده شده، اما بعدا به دلیل زیاد شدن راه‌های ساخت این دو کمان توسط آن‌ها کنار گذاشته شده باشد.

همچنین ممکن است دو روش فوق در به روزرسانی آینده تغییر کرده و عملا برای ساخت اسلحه جدید (به جای راهی برای ساخت مدل‌های قبلی) طراحی شوند. به همین دلیل بهتر است تا در حال حاضر همه این اطلاعات را به عنوان شایعه در نظر گرفته و تا زمان اعلام رسمی صبر کنید.

اما آیا شما هم فکر می‌کنید که در همین فصل اسلحه جدیدی هم به بازی Fortnite اضافه خواهد شد؟

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا