بازی ویدئویی

اطلاعاتی تازه از مجموعه GTA: The Trilogy – The Definitive Edition لو رفت

بازی جدید راکستار رونمایی شده و همه ما منتظر اطلاعاتی هستیم که به‌نظر راکستار فعلا علاقه‌ای به انتشار عمومی آن‌ها نداشته، بااین حال کاربران توانسته‌اند به آن‌ها دسترسی یابند.

استودیو راکستار همانطور که در زمان رونمایی از بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition قول داده بود، اطلاعاتی تازه را درباره مجموعه پیش‌روی خود منتشر کرده و حال نگاهی بهتر به این سه بازی خواهیم داشت و می‌توانیم بهتر درباره چیزی که پیش‌روی ماست نظر دهیم. شاید این اطلاعات چندان زیاد نباشند، ولی کوچک‌ترین خبری که از سمت راکستار و این سری بازی محبوب باشد برای ما شگفت انگیز است.

ناگفته نماند که راکستار قول انتشار اطلاعات بیشتر را نیز داده و این مطلب اولین سری اطلاعات منتشر شده از این سه گانه نیست و البته آخرین سری نیز نخواهد بود. ما در هفته گذشته شاهد بودیم که راکستار در زمان رونمایی از این مجموعه فقط چند مشخصه فنی ناچیز از این سه گانه را در اختیار ما قرار داد، ولی این رویه به‌نظر در حال تغییر است.

ساعاتی پیش اطلاعاتی در صفحه پشتیبانی راکستار انتشار یافت که پس از مدتی کوتاه حذف شد، بااین حال کاربران همیشه در صحنه توانستند این اطلاعات را کپی کرده و نگه دارند. لازم به ذکر است که این اطلاعات برای هر سه بازی GTA 3، GTA Vice City و GTA San Andreas صدق می‌کنند. ما در این سه گانه فرای سه نقشه زیبا و دوست داشتنی و سه داستان خارق‌العاده، شاهد به‌روزرسانی جلوه‌های بصری به نسل جدید، نورپردازی جدید، ارتقای محیط بازی‌ها از لحاظ بصری، تکسچرهای با کیفیت امروزی، شعاع دید وسیع‌تر، نحوه چینش دکمه‌ها و نشانه گیری به سبک بازی GTA V و بسیاری جزئیات ریز دیگر خواهیم بود که این سه بازی را به دنیای تکنولوژی سال ۲۰۲۱ وارد می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا