بازی ویدئویی

اسکین قاضی درد به‌زودی به وارزون می‌آید

گمانه‌زنی‌ها به حقیقت تبدیل شده و استودیو ریون سافتور قصد دارد اسکین قاضی درد را به کال آو دیوتی وارزون اضافه کند.

در پی محبوبیت بازی‌های رایگان (Free-to-Play)، اکتیویژن تصمیم گرفت شانس خود را در این زمینه امتحان کند. در همین راستا، Call of Duty: Warzone را در مارس سال ۲۰۲۰ میلادی از طریق فروشگاه‌های مختلف در دسترس قرار داد. این بازی در دسته بتل رویال قرار می‌گیرد اما یک مد دیگر دارد که Plunder نام داشته و حول محور جمع‌آوری یک میلیون دلار می‌چرخد. البته گهگاهی هم مدهای مختلف به بازی اضافه می‌شوند تا از ایجاد حس یکنواختی در مخاطبان جلوگیری شود.

کال آو دیوتی وارزون به دلایل مختلفی از جمله نقشه کم‌نقص خود تحسین‌های منتقدان و مخاطبان را برانگیخت و حالا بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد؛ اتفاقی که قطعا باید به پای پشتیبانی بسیار عالی ریوت سافتور نوشته شود. استودیو آمریکایی نه تنها تغییرات لازم را در گیم پلی ایجاد می‌کند تا تعادل برقرار شود، بلکه هر چند وقت یکبار با شرکت‌ها و آ‌ی‌پی‌های مختلف همکاری می‌کند. برای اثبات این ادعا می‌توان به اسکین‌های جان سخت و جان رمبو اشاره کرد که چندی پیش به وارزون آمدند.

اکانت رسمی Call of Duty در توییتر چندی پیش متن کوتاهی را به اشتراک گذاشت. طرفداران می‌دانستند خبری در راه است اما مطمئن نبودند توییت به چه چیزی یا چه کسی اشاره دارد. با گذشت مدت کوتاهی، اکانت توییتری چهار تصویر را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشت؛ تصاویری که به صورت کلوزآپ و از بخش‌های مختلف یک لباس مخصوص ثبت شده بودند. کاربران با مشاهده عکس‌ها سریعا متوجه شباهت لباس و شخصیت قاضی درد شدند.

اکانت توییتری کال آو دیوتی ساعاتی قبل متن کوتاهی را به اشتراک گذاشت و در آن، اضافه شدن اسکین قاضی درد به وارزون را تایید کرده است. تیم روابط عمومی وارد جزئیات نشد تا سوالات متعددی بدون پاسخ بماند. در حال حاضر نمی‌دانیم اسکین مورد نظر چه زمانی در دسترس قرار می‌گیرد. همچنین مشخص نیست طراحی‌اش چگونه خواهد بود. به هر حال، نسخه‌های مختلفی از این شخصیت قدیمی وجود دارد.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا