بازی ویدئویی

ارتقا بازی ‌Battlefield 2042 از نسل هشتم به نهم رایگان خواهد بود!

پیش از انتشار این خبر، قابلیت Dual Entitlement تنها برای نسخه گران قیمت بازی با نام Gold Edition و مبلغ هنگفت ۹۹.۹۹ دلار آمریکا یا ۸۹.۹۹ یوروی اتحادیه اروپا در دسترس بود، ولی این رویه عوض شده و حال تعداد کاربران بیشتری می‌توانند بدون دغدغه به تجربه بازی Battlefield 2042 در کنسول نسل نهمی خود بپردازند.

شما در پایان همین هفته می‌توانید نسخه بتای بازی Battlefield 2042 را تجربه کرده و این نسخه از بازی از همین لحظه برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس سری ایکس/سری اس دانلود کنید، بااین حال تنها اشخاصی که بازی را پیش‌خرید کرده‌اند می‌توانند از همین لحظه به تجربه بازی بپردازند و کسانی که این بازی را پیش خرید نکرده‌اند، باید دو روز بیش‌تر منتظر بمانند.

این نکته را نیز باید ذکر کرد که قابلیت Dual Entitlement فقط با خرید نسخه نسل نهمی فعال شده و خرید نسخه نسل هشتمی بازی Battlefield 2042 این قابلیت را در اختیار شما قرار نمی‌دهد. از همین رو، شما حتی اگر از کنسول نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ بهره می‌برید، باید نسخه نسل نهمی بازی Battlefield 2042 را خریداری کنید.

شرکت الکترونیک آرتز سال‌های بسیاری‌ست که انگشت اتهام کاربران و منتقدان را روبه‌روی خود می‌بیند و دریافت پول هنگفت برای کوچک‌ترین جزئیات در بازی‌های آن، باعث شده بسیاری از طرفداران آن‌ها و بازی‌هایشان را تحریم کنند، بااین حال اینگونه به‌نظر می‌رسد که این روند در حال تغییر بوده و الکترونیک آرتز قصد دارد کم‌تر به دنبال پول و بیشتر به دنبال دل گیمرها باشد. نظر شما چیست؟ آیا از این حرکت الکترونیک آرتز حمایت می‌کنید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

نوشته های مشابه

‫۳ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا