اخبار

ارتقای قدرت دفاعی و توان بازدارندگی ایران دنبال خواهد شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیر محمدرضا آشتیانی با قدردانی از اعتماد مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: «رای اعتماد بالا و قوی» نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به «دولت مردمی»، نوید بخش تلاش و مدیریت مجاهدانه و انقلابی در وزارت دفاع و در راستای ارتقای قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران و افزایش توان بازدارندگی، مؤثر خواهد بود.

متن این پیام به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

نمایندگان محترم و شریف مجلس شورای اسلامی

اینجانب از اعتماد نمایندگان محترم ملت در مجلس شورای صمیمانه قدردانی می‌نمایم.

از اهتمام، برنامه‌ریزی و تلاش‌های خستگی ناپذیر و مسئولانه نمایندگان گرامی، هیئت رئیسه محترم و رئیس محترم مجلس شورای اسلامی در بررسی کارشناسانه سوابق و برنامه‌های اینجانب برای وزارت دفاع در کمیسیون‌ها و صحن مجلس سپاسگزارم.

بی تردید «رأی اعتماد بالا و قوی» نمایندگان شریف مجلس شورای اسلامی به این سرباز جان برکف ملت بزرگ ایران اسلامی، نوید بخش تلاش و مدیریت مجاهدانه و انقلابی در وزارت دفاع در راستای ارتقای قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران و افزایش توان بازدارندگی، مؤثر خواهد بود.

عزت و سربلندی روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت عزیزمان و طول عمر پربرکت و سلامتی فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) را از پیشگاه خداوند متعال خواستارم.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا