تکنولوژی

آیفون شما یک بازی پین‌بال مخفی دارد که احتمالا هنوز کشف نکردید

به لطف شیطنت‌های گوگل، شما یک بازی پین‌بال روی گوشی آیفون دارید ولی چون مخفی است؛ احتمالا هنوز آن را کشف نکردید و لذت بازی با آن را نبردید. همه کاربران آیفون نمی‌توانند این بازی را پیدا کنند جز اینکه به طور تصادفی آن را کشف کرده باشید.

برخی اوقات، برنامه‌نویسان اپلیکیشن‌ها یک لذت پنهان را در کدهای خود قرار دهند تا کاربران در میان ده‌ها کار جدی، برای چند دقیقه سرگرم شوند. برای مثال، اپلیکیشن Google برای آیفون دارای یک بازی پین‌بال مخفی است.

احتمالا قبلا اپلیکیشن Google را نصب کردید و باید به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنید. اگر هنوز این اپ را نصب نکردید؛ می‌توانید آن را از روی اپ‌استور اپل نصب کنید. حتما بررسی کنید که آخرین نسخه از اپلیکیشن گوگل را نصب کرده باشید.

پس از اجرای برنامه گوگل، روی گزینه Tabs در پایین سمت راست صفحه ضربه بزنید. اپلیکیشن گوگل در اینجا برگه‌های باز را مرتب‌سازی و ذخیره کرده است. شما می‌توانید از اینجا هریک از برگه‌ها را باز کنید. همه برگه‌ها را بسته و دوباره روی گزینه Tabs بزنید؛ جایی که اکنون خالی است.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
کلاه تبلیغاتی
خرید بلیط لحظه آخری هواپیما از فلایتیو
لیزر هموروئید

درمان بواسیر در کلینیک تخصصی هموروئید تهران

کلاه تبلیغاتی
خرید فرفره انفجاری

یک سوایپ رو به بالای بزرگ و محکم در وسط صفحه داشته باشید تا بازی پین‌بال شروع شود. رابط گرافیکی پین‌بال ظاهر می‌شود و با زدن یک ضربه به پایین یا سمت چپ پایین، صفحه کنترل بازی ظاهر می‌شود.

شما باید بلوک‌ها را ضربه بزنید تا شکسته شوند و همزمان اجازه ندهید توپ‌ها به پایین صفحه نزدیک شوید. یک شمارنده، نمره‌های دریافتی شما را نشان می‌دهد و پیش از اتمام بازی، سه شانس در اختیار دارید.

بازی مخفی پین‌بال گوگل در آیفون و آیپد می‌تواند به صورت آفلاین بازی شود و سرگرم‌کننده است. اگر خواستید برای چند دقیقه؛ حتی بدون اینترنت ذهن‌تان را از کارهای جدی خود منحرف کنید؛ سراغ این بازی بروید و امتیازهای خود را بالاتر ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا