کتاب کومیک

آیا No Way Home آخرین حضور تام هالند در نقش اسپایدرمن خواهد بود؟

فیلم Spider-Man: No Way Home آخرین فیلمی است که در آن تام هالند برای بازی در نقش مرد عنکبوتی قرارداد دارد، اما آیا این اثر قرار است آخرین حضور تام هالند در نقش اسپایدرمن و جهان سینمایی Marvel را رقم بزند؟

سال ۲۰۱۵، یکی از سال‌های بسیار مهم برای طرفداران مرد عنکبوتی بود. در این سال شرکت‌های Marvel Studios و Sony Pictures Entertainment یک قرارداد تاریخی را با یکدیگر امضا کردند که به واسطه‌ی آن شخصیت محبوب اسپایدرمن می‌توانست در جهان سینمایی Marvel و در کنار ابرقهرمانانی چون مرد آهنی و کاپیتان آمریکا قرار بگیرد. سال بعد فیلم Captain America: Civil War از راه رسید که نخستین حضور مرد عنکبوتی در جهان سینمایی Marvel را رقم زد. او سپس در فیلم‌های Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame حضور پیدا کرد و همچنین دو فیلم مستقل با محوریت او به نام‌های Spider-Man: Homecoming و Spider-Man: Far From Home ساخته شد. اکنون هم سومین فیلم اختصاصی این شخصیت که یکی از فیلم‌های مهم فاز چهارم جهان سینمایی Marvel نیز است، با نام Spider-Man: No Way Home مراحل فیملبرداری و تولید خود را می‌گذارند.

تام هالند، بازیگر نقش مرد عنکبوتی در جهان سینمایی Marvel، هم‌اکنون درگیر کارهای مطبوعاتی آخرین همکاری خود با جو و آنتونی روسو یعنی فیلم Cherry است. او به تازگی مصاحبه‌ی جدیدی با وب‌سایت Collider داشته که در آن اعلام کرده است که فیلم Spider-Man: No Way آخرین اثری خواهد بود که او برای ایفای نقش اسپایدرمن در آن قرارداد دارد و شاید در این عنوان آخرین حضور تام هالند در نقش اسپایدرمن اتفاق بیفتد. البته در صورتی که Marvel Studios و Sony Pictures از تام هالند بخواهند، او باز هم ایفای این نقش را قبول خواهد کرد.

او در این رابطه گفت:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا