بازی ویدئویی

آیا نمایش God of War: Ragnarok در PlayStation Showcase حقیقت دارد؟

با توجه به شواهد بدست آمده، نمایش God of War: Ragnarok در PlayStation Showcase به هیچ وجه دور از ذهن نیست.

سونی با همکاری استودیو سنتا مونیکا جدیدترین نسخه خدای جنگ را ساخت و با فاصله ۸ سال از God of War III راهی بازارهای جهانی کرد. داستان با الهام از اساطیر یونانی نوشته شده و چندین سال بعد از نبرد کریتوس و خدایان المپ نشین روایت می‌شود. کریتوس به همراه خانواده خود در اسکاندیناوی سکوت داشته و روزهای آرامی را سپری می‌کند تا اینکه همسرش طی اتفاقی از دنیا می‌رود. فی قبل از مرگ درخواست کرده بود خاکسترش در بلندترین نقطه جهان به باد سپرده شود. از همین رو، کریتوس به همراه فرزند خود آترئوس یک ماجراجویی خطرناک را آغاز می‌کند تا به مکان مورد نظر برسد.

God of War در مقایسه با نسخه‌های پیشین مجموعه دو تغییر اساسی دارد: تغییر اول اینکه دوربین از حالت ثابت خارج شده و حالا کاربر می‌تواند بسته به نیاز خود آن را بچرخاند؛ تغییر دوم و پایانی هم اینکه مراحل دیگر خطی نبوده و کاربر در انجام دادنشان از آزادی عمل برخوردار است. او همچنین می‌تواند به گشت و گذار در محیط‌های مختلف پرداخته و موارد جدیدی را کشف کند. محصول سنتا مونیکا به محض عرضه توجه‎‌ها را به سمت خود جلب کرد و جدا از برانگیختن تحسین‌ها، رقم بالایی را در زمینه فروش به ثبت رساند. مطابق انتظار، دنباله‌اش در دست ساخت قرار دارد.

سونی در سپتامبر سال گذشته میلادی یک تیزر بسیار کوتاه به نمایش گذاشت و به واسطه آن، از دنباله God of War رونمایی کرد. ویدیو مزبور هیچ چیزی را در خود جای نداده و تنها یک لوگو را به تصویر می‌کشد. بازی مزبور سپس در سکوت خبری فرو رفت تا اینکه اعلام شد تاخیر خورده است. حالا هم که چند ماه می‌گذرد، جز شایعه و گمانه‌زنی چیزی با محوریت God of War: Ragnarok در دسترس نبوده و طرفداران چاره‌ای جز انتظار کشیدن ندارند.

اخیرا گمانه‌زنی‌هایی در فضای مجازی به وجود آمده که به نمایش God of War: Ragnarok در PlayStation Showcase اشاره دارند. ریشه گمانه‌زنی‌ها را می‌توان در نیک بیکر (Nick Baker) هم‌موسس وب سایت Xbox Era جستجو کرد. او سابقه خوبی در افشای اطلاعات با محوریت پلی استیشن داشته و چندی پیش مدعی شده بود سونی در سپتامبر یک رویداد دیجیتالی برگزار می‌کند؛ ادعایی که حالا می‌دانیم حقیقت دارد. او همچنین گفته بود Ragnarok در رویداد حضور داشته و طرفداران شاهد پخش ویدیویی از آن خواهند بود. بیکر حتی تصویری از گفتگوی خود با رابطش را به اشتراک گذاشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا