بازی ویدئویی

آیا شاهد بازگشت جیل ولنتاین در Resident Evil 9 خواهیم بود؟

طبق شایعه‌ای تازه، ممکن است که کارکتر محبوب جیل ولنتاین را باری دیگر در بازی Resident Evil 9 ملاقات کنیم.

کارکتر جیل ولنتاین آخرین بار در بازی Resident Evil 5 حضور داشت و اگر این شایعه، درست باشد، می‌توانیم او را دوباره و پس از سال‌ها در یک رزیدنت ایول دیگر ببینیم.

بنا بر Dusk Golem که یکی از افشاگر‌های سری Resident Evil محسوب می‌شود، جیل ولنتاین احتمالا در بازی Resident Evil 9 باز می‌گردد و نقشی مهم و برجسته را ایفا می‌کند. چرا از واژه‌ی «احتمالا» استفاده کردیم؟ چون این افشاگر می‌گوید که به شکل ۱۰۰ درصدی در این مورد مطمئن نیست و ممکن است که نقش جیل مربوط به Resident Evil Outrage باشد.

بنا بر شایعه‌های قبلی، بازی Resident Evil 9 قرار است پایانی برای سه‌گانه باشد و در کنار بازی‌های Resident Evil 7 و Resident Evil Village قرار گیرد. هنوز مشخص نیست که چرا و چگونه جیل ولنتاین می‌تواند نقشی کلیدی در این بازی داشته باشد.

ممکن است در مورد سن جیل ولنتاین در این بازی کنجکاو باشید. اگر اتفاقات Resident Evil 9 فاصله‌ی چندانی با اتفاقات بازی Resident Evil Village نداشته باشد، او بیش از ۵۰ سال سن خواهد داشت.

این افشاگر در مورد بازی‌های دیگری هم افشا داشته و اکثر ادعا‌های او بر خلاف حقیقت بوده و غیر قابل اطمینان است. اما او در مورد سری سوروایول هارر کپکام یعنی Resident Evil منبعی درست و موثق به حساب می‌اید و اکثریت ادعا‌ها و افشاگری‌های او در مورد این مجموعه، درست از آب درآمده‌اند! به هر حال این اطلاعات در واقع اطلاعاتی غیررسمی به حساب می‌آیند و این افشاگر هم چندان در مورد ادعای خود، مطمئن نیست.

تا الان کپکام در مورد این موضوع، هیچ بیانیه یا نظری را صادر نکرده است. البته کپکام به شکل کلی، هیچ نظر یا بیانیه‌ای در مورد افشاگری‌ها و موارد غیررسمی نمی‌دهد.

نظر شما چیست؟ فکر می‌کتید که کارکتر اصلی بازی Resident Evil 9 قرار است چه کسی باشد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا