بازی ویدئویی

آیا بازی Senua’s Saga: Hellblade II در E3 2021 حاضر خواهد بود؟

در حال حاضر بسیاری از طرفداران استودیو نینجا تئوری می‌خواهند بدانند خبر جدید Senua’s Saga: Hellblade II در E3 2021 از راه خواهد رسید یا خیر.

انتظارها به پایان رسید و E3 2021 رسما از روز گذشته آغاز شده است. در روز اول، شرکت‌های مختلفی مانند یوبیسافت کنفرانس داشته و اخبار زیادی با محوریت محصولات متنوع مانند Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction و Far Cry 6 اعلام شد. اگرچه گروهی از طرفداران همچنان درباره کنفرانس‌های پیشین صحبت کرده و نظرات خود را به اشتراک می‌گذارند، عده‌ای دیگر تمرکزشان را روی کنفرانس مشترک ایکس‌باکس و بتزدا قرار داده‌اند که امشب در ساعت ۲۱:۳۰ برگزار می‌شود. از آن‌جایی که فاصله چندانی به کنفرانس نمانده، انتظار می‌رود در ساعات آینده شایعه‌های زیادی با محوریت بازی‌های حاضر در مراسم منتشر شود.

جف گراب (Jeff Grubb) از افشگرهای مشهور صنعت ویدیو گیم به شمار می‌رود. او اخیرا مدعی شد خبر جدید Senua’s Saga: Hellblade II در E3 2021 اعلام نشده و طرفداران منتظر هیچ محتوایی با محوریت آن نباشند. این بازی دنباله‌ای برای Hellblade: Senua’s Sacrifice بوده و نخستین بار در The Game Awards 2019 به نمایش درآمد. استودیو نینجا تئوری پس از رونمایی سکوت در پیش گرفت و صحبت چندانی از محصول جدید خود به میان نیاورد. از آن‌جایی که E3 رویداد بزرگی به شمار می‌رود، پیش‌بینی می‌شد سکوت سازندگان در مراسم امسال شکسته شود.

افشاگری‌های جف گراب تنها به Senua’s Saga: Hellblade II خلاصه نمی‌شود. او گفت Avowed بازی جدید سازندگان The Outer Worlds و Project Dragon بازی جدید سازندگان هیتمن هم در E3 2021 حضور ندارند. گراب همچنین تاکید داشت کمپالشن گیمز (Compulsion Games) که ساخت We Happy Few را در پرونده هنری خود دارد، در مراسم امسال حاضر نبوده و در نتیجه نباید منتظر اعلام اخبار جدید با محوریت بازی جدیدشان بود. در ضمن، گراب افشاگر قابل‌اعتمادی به شمار می‌رود اما در تعداد قابل‌توجهی از موارد اطلاعات اشتباهی را به اشتراک گذاشته است. از همین رو، نمی‌توان نسبت به ادعاهایش اطمینان کامل داشت.

Hellblade: Senua’s Sacrifice نخستین بار در آگوست سال ۲۰۱۹ میلادی وارد بازارهای جهانی شد و به واسطه عملکرد تیم بازیگری و داستان کم‌نقص خود تحسین منتقدان را برانگیخت و یک اثری هنری لقب گرفت. Senua’s Sacrifice، یک بازی مستقل به شمار می‌رود اما مقیاس پروژه بسیار بزرگ بوده و جلوه‌های بصری آن خیره‌کننده است. این موارد هم نقش سزایی در بازخوردهای بسیار مثبت داشته‌اند. در حال حاضر اطلاعات دقیقی از عملکرد تجاری موجود نیست و تنها می‌دانیم بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته و مرز سوددهی را پشت سر گذاشته است.

Hellblade: Senua’s Sacrifice، درباره یک مبارز از قبایل پیکت (مردم باستانی که در شرق و شمال شرقی اسکاتلند امروزی زندگی می‌کردند) است که قصد دارد به سراغ هلا رفته و روح معشوقه خود را نجات دهد. او در این مسیر با چالش‌های فراوانی مواجه می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا