بازی ویدئویی

آموزش و نکات بخش Call to Arms بازی Red Dead Online

آموزش‌هایی برای تک نفره بازی کردن بخش Call to Arms

پیش از هرچیز باید گفت که قدرت و تعداد افراد به تعداد شما در این بخش ربطی نداشته و در هر حالت یکسان است، بااین حال تک نفره نیز می‌شود این بخش را به پایان رساند. شما در بازی ۱۰ NPC همراه خود دارید که کمک کردن به آن‌ها بخصوص در حالت تک نفره بسیار مهم است. حتما جان و تفنگ‌های آن‌ها را چک کنید.

استفاده از پشت بام ساختمان‌ها در این بخش بسیار اهمیت داشته و می‌تواند سبب برد شود. تک تیراندازها در هر بخشی بزرگ‌ترین دشمنان شما بوده و از آنجایی که یاران کامپیوتری شما قدرت کشتن آن‌ها را ندارند، شما باید آن‌ها را اولین هدف قرار دهید. دیگر نکته مثبت استفاده از پشت بام فرار از دست نیروهای زره پوش و دشمنان Machete به‌دست بوده، چون آن‌ها از پله ساختمان‌ها بالا نخواهند آمد.

خسیس نباشید و تا می‌توانید تیر و غذا استفاده کنید. شما در جای جای نقشه بسته مهمات دارید که می‌توانید با باز کردن آن‌ها مهمات خود را پر کنید. بدون شک بهترین راه هدشات کردن دشمنان است تا کار شما آسان‌تر شود و استفاده از حالت Dead Eye می‌تواند این کار را به‌شدت ساده کند.

در بخش Call to Arms کارت‌های Ability نیز بسیار کاربردی بوده و استفاده از Fool Me Once و Strange Medicine به‌شدت توصیه می‌شود.

آموزش‌هایی برای چند نفره بازی کردن بخش Call to Arms

مهم‌ترین تفاوت گروهی بازی کردن این بخش جایگیری‌ست. شاید در موج‌های ابتدایی بدون مشکل همه را نابود کنید، ولی در موج‌های بالاتر مهم‌ترین نکته جایگیری درست است که به شما کمک می‌کنید دشمنان را شکست دهید. ما به شما توصیه می‌کنیم که حداقل یک تک تیرانداز در تیم خود داشته باشید تا دربرابر تک تیرانداز حریف و البته ماشین‌های زرهی صف آرایی کند.

شما در حالت تیمی می‌توانید یار خود را در صورت زمین افتادن Revive کنید، پس تا حد امکان به یک نفر از تیم خود نزدیک باشید. شما تیم هستید و بهترین راه در ابتدا تمرکز روی حریفان سرسخت است. استفاده از کارت Quite An Inspiration در حالت چند نفره به‌شدت توصیه می‌شود. در بخش تفنگ‌ها ما استفاده از Carcano Rifle برای مبارزات دور و Repeating Shotgun را برای مبارزات نزدیک پیشنهاد می‌کنیم.

در پایان باید گفت اگر دنبال خشونت تمام عیار در غرب وحشی هستید این بخش بهترین گزینه برای شما بوده و می‌‌تواند شما و دوستانتان را ساعت‌ها سرگرم نگه دارد. آیا شما بخش Call to Arms بازی Red Dead Online را تجربه کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا