دنیای مد

آموزش تصویری آرایش چشم با ریمل رنگی

آموزش آرایش چشم با ریمل رنگی

آرایش چشم ها اصلی ترین بخش های آرایش صورت به حساب می آیند زیرا چشم ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارند، حتما شما هم جزو خانم هایی هستید که تا به حال فقط از ریمل مشکی استفاده میکردید اما امروزه ریمل های رنگی نیز پرطرفدار شده اند که ما پیشنهاد میکنیم شما هم آن را امتحان کنید.

ریمل های رنگی، رنگ چشم ها را برجسته تر و آرایش چشم هایتان را متفاوت تر میکنند، آموزش تصویری و مرحله به مرحله آرایش چشم با ریمل رنگی را در ادامه مشاهده کنید.

آموزش آرایش چشم

روش آرایش چشم با ریمل رنگی

در این آموزش قصد داریم از ریمل سبز و آبی استفاده کنیم پس ابتدا بالا و پایین چشم سایه سبزآبی میزنیم زیرا اینطوری ریمل های رنگی زیباتر جلوه میکنند، سپس اگر دوست داشتید مژه مصنوعی بچسبانید و اگر دوست نداشتید مژه های خودتان هم خوب هستند.

آرایش چشم

مراحل آرایش چشم با ریمل رنگی

حالا وقت ریمل زدن است ابتدا ریمل سبز رنگ را بردارید و از ریشه به مژه هایتان بزنید زیرا میخواهیم پایین مژه ها سبز رنگ باشد و نوک مژه ها آبی.

ریمل رنگی

معجزه ریمل رنگی در آرایش چشم

بعد از زدن ریمل سبز باید به نوک مژه ها ریمل آبی بزنید، ترکیب سبز و آبی نمای جذابی به مژه هایتان میدهد . البته این نوع آرایش چشم برای خانم هایی مناسب است که چشم هایشان سبز رنگ یا آبی است.

آرایش چشم

ارایش چشم با دو رنگ ریمل

در آخر برای زیباتر شدن آرایش چشم تان میتوانید از اکلیل های درشت و شاین استفاده کنید، اینطوری صاحب چشمانی جذاب و خیره کننده خواهید شد. اکلیل های درشت را باید گوشه های چشم بچسبانید.

ارایش چشم

ارایش چشم شیک و خاص

 

آموزش مرحله ای آرایش چشم با ریمل رنگی + تصاویر

4.443

این مطلب مفید بود ؟385

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا