hbo

کلیپ Zack Snyder’s Justice League صحنه‌ای خشونت‌آمیز را نشان می‌دهد

زک اسنایدر فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی اخیرا کلیپ Zack Snyder’s Justice League را از طریق شبکه‌ی اجتماعی ورو منتشر کرد.

استودیوی برادران وارنر و دی‌سی فیلمز در ابتدا زک اسنایدر (Zack Snyder) را به عنوان کارگردان Justice League انتخاب کرده بودند. او پروژه را تا مراحل نهایی فاز پس‌تولید پیش برد که به دلیل مشکلات خانوادگی مجبور شد تیم را ترک کند. در پی این اتفاق، جاس ویدون (Joss Whedon) از سوی وارنر انتخاب شد تا پروژه را به انتها برساند. او که چشم‌انداز متفاوتی نسبت به اسنایدر داشت، رضایت تهیه‌کنندگان را به دست آورد، بسیاری از صحنه‌ها را حذف کرد و تعدادی را هم به صورت کامل تغییر داد. استودیوهای سازنده امیدوار بودند این اقدامات به افزایش کیفیت فیلم منجر شده و فروش بالایی را در باکس آفیس جهانی برایشان رقم بزند؛ اتفاقی که رخ نداد.

با انتشار جزئیات ابتدایی از نسخه‌ی مد نظر زک اسنایدر و مشخص شدن تفاوت‌های آن و نسخه‌ی سینمایی Justice League، طرفداران یک کمپین راه‌اندازی کردند تا استودیوی برادران وارنر را به انتشار نسخه‌ی اولیه متقاعد کنند. با گذر زمان نه تنها تعداد حامیان کمپین به میزان چشمگیری افزایش یافت، بلکه تعدادی از بازیگران و دست‌اندرکاران پنجمین فیلم DCEU به پشتیبانی از آن پرداختند. استودیوی آمریکایی نهایتا سال گذشته‌ی میلادی از موضع خود پایین آمد و اعلام کرد اسنایدر کات به HBO Max خواهد آمد. در حالی که کمتر از یک ماه با انتشار این اثر مورد انتظار فاصله داریم، شاهد انتشار تصاویر، ویدیوها و همچنین اطلاعات تازه هستیم؛ مواردی که باعث می‌شوند هایپ موجود پیرامون پروژه افزایش یابد.

زک اسنایدر اخیرا کلیپ Zack Snyder’s Justice League را در حساب کاربری خود در شبکه‌ی اجتماعی ورو قرار داد. این ویدیو تنها ۱۶ ثانیه زمان داشته و استپن‌ولف را نشان می‌دهد که در حال مبارزه با آمازونی‌ها است تا بتواند جعبه‌ی مادر را به دست بیاورد. کلیپ مزبور سیاه و سفید است. این موضوع باعث شده تشخیص تفاوت‌هایی که میان طراحی استپن‌ولف و آمازونی‌های اسنایدر کات با نسخه‌ی اصلی وجود دارد سخت شود. با این حال، یک موضوع کاملا مشهود است. این بار، نسخه‌ی بسیار خشن‌تری از ایزد شرور را ملاقات خواهیم کرد. به این مورد، باید استفاده از افکت پاشیدن خون را اضافه کرد؛ موردی که در نسخه‌ی سینمایی بدین صورت استفاده نشده بود.

صحنه‌ای که کلیپ Zack Snyder’s Justice League به نمایش می‌گذارد، احتمالا به نسخه‌ی اصلی فیلم تعلق داشت اما استودیوی وارنر و جاس ویدون تصمیم گرفتند به خاطر خشونت بالا از آن استفاده نکنند؛ اتفاقی که برای یکی دیگر از سکانس‌های فیلم رخ داده بود. اگر اخبار را دنبال کرده باشید، باید به یاد داشته باشید که در سکانس حمله به آتلانتیس، استپن‌ولف به تنهایی حمله کرد، سربازان را کشت و جعبه‌ی مادر را به دست آورد. طبق اطلاعات افشا شده در فضای مجازی، سکانس مد نظر اسنایدر شامل نبرد پارادیمن‌ها و سربازان آتلانتیسی هم می‌شد.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا