hbo

چرا جانی کیج در فیلم Mortal Kombat حضور ندارد؟

فیلم ریبوت Mortal Kombat در راه است و کارکتر‌های زیادی را از این فرنچایز ویدئوگیم وام گرفته است، ولی یک کارکتر، یعنی جانی کیج در لیست کارکترهای این فیلم دیده نمی‌شود و دلیل این اتفاق هم زیر سر کارکتر Kano است!

وقتی تریلر فیلم Mortal Kombat پخش شد، نوید هر چیزی را که طرفداران می‌خواستند را به آنان میداد، اما جای یک کارکتر خالی بود و به نظر می‌رسد که کارکتر جانی کیج به رغم محبوبیت بسیار زیادی که بین طرفداران فرنچایز فایتینگ مورتال کامبت، در این فیلم حضور ندارد. حالا دلیل حضور نداشتن جانی کیج (که اگر اشتباه نکنم، در ایران با نام فرانکی شناخته می‌شد) چیست؟

جانی کیج ابتدا در اولین نسخه‌ی فرنچایز مورتال کامبت و در سال ۱۹۹۲ معرفی گردید. او نقش عمده‌ای در بازی‌های این فرنچایز ایفا می‌کرد و همچنین در اولین فیلم مورتال کامبت هم نقش برجسته‌ای با بازی آقای Linden Ashby داشت. حالا مشخص شده که او در فیلم جدید Mortal Kombat حضور نخواهد داشت و تهیه‌کننده‌ی این فیلم هم دلیل این اتفاق را بیان کرده است.

آقای تاد گارنر اظهار کرده که:

می‌خواهم دلیل حذف او را به شما بگویم. جانی کیج فردی خودمحور و خودپسند و البته باحالی است، درست مثل کارکتر Kano! پس شما ممکن است با خود بگویید که آیا قرار است این دو کارکتر که شباهت زیادی به یک‌دیگر دارند در این فیلم باشند و با هم رقابت کنند؟ خیر، چون ممکن است که همدیگر را اصطلاحا به عقب برانند و شما نتوانید از یکی از این کارکتر‌ها، لذت کافی را ببرید.

در فیلم جدید Mortal Kombat آقای Josh Lawson نقش Kano را ایفا خواهد کرد و بنا بر تریلری که پیش از این دیده‌ایم، کینو بار فکاهی و طنز این فیلم را بر دوش خواهد کشید.

از همه‌ی این‌ها گذشته، ممکن است جانی کیج در فیلم‌های آینده‌ی Mortal Kombat حضور داشته باشد و آقای گارنر گفته است که همه منتظر جانی کیج هستند.

فیلم Mortal Kombat قرار است در تاریخ ۱۶ آوریل سال جاری (مصادف با ۲۷ فروردین ۱۴۰۰) از HBO Max پخش گردد. شما این فیلم را چطور ارزیابی می‌کنید؟ آیا قرار است تبدیل به فیلمی موفق شود یا این‌که صرفا یک شکست محسوب شود؟ راستی کارکتر محبوب شما در فرنچایز مورتال کامبت، چه کارکتری است؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا