hbo

پوسترهای جدید فیلم Mortal Kombat شخصیت‌های آن را نشان می‌دهد

شرکت Warner Bros به تازگی پوسترهای جدید فیلم Mortal Kombat را در حساب رسمی توئیتر آن منتشر کرده است. اولین تریلر این فیلم نیز فردا به نمایش درمی‌آید. این اثر همزمان با اکران در سینماها، در سرویس استریم HBO Max نیز در دسترس قرار می‌گیرد.

Mortal Kombat یکی از مجموعه‌های شناخته‌شده در دنیای بازی‌های ویدئویی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. در سال ۱۹۹۵ یک فیلم سینمایی با اقتباس از این بازی و کارگردانی پل دبلیو اس اندرسون، کارگردان سری فیلم‌های Resident Evil و عنوان Monster Hunter، اکران شد که اگرچه خیلی نتوانست نظرات منتقدان را جالب کند، اما طرفدارانی پیدا کرد. دو سال بعد، جان آر لئونتی، که سال‌ها بعد فیلم Annabelle را کارگردانی کرد، دنباله‌ی این اثر را با نام Mortal Kombat: Annihilation جلوی دوربین برد که هم از لحاظ تجاری و هم از لحاظ کیفی شکست بزرگی خورد، بنابراین ساخت دنباله‌اش مدتی بعد کنسل شد.

نهایتا شرکت صاحب امتیاز مجموعه‌ی Mortal Kombat، یعنی Midway Games، در سال ۲۰۰۹ توسط Warner Bros خریداری شد و از همان موقع خبرهایی راجع به ساخت یک فیلم جدید بر اساس این سری منتشر می‌شد. نهایتا در سال ۲۰۱۵، جیمز وان، کارگردان فیلم‌های Saw ،Insidious ،The Conjuring و Furious 7، اعلام کرد که تهیه‌کنندگی فیلم جدید Mortal Kombat را برعهده گرفته و سایمون مک‌کوید کارگردان آن خواهد بود.

اکنون که بیش از هر زمانی به اکران این فیلم مورد انتظار نزدیکتر شده‌ایم، شرکت Warner Bros چند پوستر جدید و جذاب را از آن منتشر کرده است که شخصیت‌های معروف مجموعه‌ی Mortal Kombat را نشان می‌دهند. شما در زیر می‌توانید این پوسترها را مشاهده کنید:

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا