hbo

پخش قسمت ویژه‌ی Friends به تعویق افتاده است

طبق گزارشی که وب سایت Variety در فضای مجازی به اشتراک گذاشته، پخش قسمت ویژه‌ی Friends تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است.

دیوید کرین (David Crane) و مارتا کافمن (Marta Kauffman) از اواخر سال ۱۹۹۳ میلادی کار خود را روی یک پروژه‌ی مشترک آغاز کردند. این محصول در ابتدا Insomnia Cafe نام داشت اما در جریان ساخت نامش به Friends تغییر کرد. پخش این سریال در سپتامبر سال ۱۹۹۴ آغاز و موفقیت‌هایش باعث شد برای ۱۰ فصل ادامه یابد. محصول شبکه‌ی NBC نه تنها در دهه‌ی ۹۰ میلادی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد، بلکه در حال حاضر هم محبوبیت بسیار بالایی داشته و از سوی تعداد قابل‌توجهی از کارشناسان و مخاطبان یکی از بهترین سیتکام‌های تاریخ تلویزیون به شمار می‌رود. موفقیت‌های این سریال همچنین باعث شد بازیگرانش به نام‌هایی شناخته شده تبدیل شوند.

نتفلیکس که به خوبی از محبوبیت بالای Friends اطلاع داشت، با امضای یک قرارداد ۱۲۰ میلیون دلاری امتیاز پخش این سریال در آمریکای شمالی را از استودیوی برادران وارنر دریافت کرد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه وارنر سرویس استریم خود را تحت عنوان HBO Max راه اندازی کرد و در نتیجه، تمامی قسمت‌های این سیتکام از روی نتفلیکس برداشته شدند تا به صورت انحصاری روی سرویس جدید وارنر قابل تماشا باشد. با گذشت مدت کوتاهی از این اتفاق، گزارشی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه قسمت ویژه‌اش در دست ساخت قرار دارد. البته همه‌گیری ویروس کرونا و اجرای طرح قرنطینه‌ی خانگی این پروژه‌ی مورد انتظار را تحت تاثیر قرار داد و باعث شد فاز فیلمبرداری‌اش تاخیر بخورد.

وب سایت Variety با انتشار یک گزارش اعلام کرد پخش قسمت ویژه‌ی Friends تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است. اینطور که به نظر می‌رسد، شرایط مطابق انتظار پیش نرفته و در نتیجه، تیم تولید آغاز فاز فیلمبرداری را برای بار دوم و اینبار تا اطلاع ثانوی تاخیر زده است. اتخاذ چنین تصمیمی از سوی استودیوی برادران وارنر چندان غیرمنتظره نبود. به هر حال، ویروس کرونا قدرت سرایت بالایی داشته و به راحتی می‌تواند تعداد قابل‌توجهی از افراد حاضر در یک اجتماع را بیمار کند. این نکته را هم در نظر بگیرید که فیلمبرداری قسمت ویژه قرار بود در محیطی بسته انجام بگیرد؛ اتفاقی که می‌توانست ریسک ابتلا را بیش از پیش بالا ببرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا